Seraphine

League of legends’a gelecek yeni şampiyon Seraphine’in yetenekleri tanıtıldı!

Brezilyalı yayıncı Streamie’nin bu ayın başlarında paylaştığı Twitter ve İnstagram’da @seradotwav  adlı kullanıcı hesabından bize yeni şampiyonun Seraphine adında bir büyücü olacağını zaten bize gösteriyordu.

İşte yeni  şampiyon Seraphine’nin yeni yetenekleri

 

Pasif – Sahne Tozu

Seraphine’in kullandığı her üçüncü temel yetenek bir akis oluşturarak onun otomatik olarak yeniden kullanılmasını sağlar. Ayrıca Seraphine bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullandığında bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilerek normal saldırılarının menzilini arttırır ve fazladan büyü hasarı vermesini sağlar.

 

 

Q – Yüksek Perde

Seraphine’in gönderdiği kusursuz nota hedefinin eksik can yüzdesine bağlı olarak artan büyü hasarı verir.

 

W – Saran Ses

Seraphine yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyen bir şarkı söyleyerek kendisine ve takım arkadaşlarına hareket hızı ve kalkan kazandırır. Eğer Seraphine zaten bir kalkana sahipse, yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı çevresinde kaç tane takım arkadaşı bulunduğuna bağlı olarak artar

 

 

E – Sert Ritim

Seraphine yoğun bir ses dalgası göndererek bir hat üstündeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları yavaşlatır. Önceden yavaşlatılmış rakipler sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler sersemler.

 

R – Bis

Seraphine sahneye çıkarak rakipleri ayartan ve onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderir. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dahil) performansın bir parçası haline gelerek yeteneğin menzilini arttırır ve takım arkadaşlarına azami miktarda nota sağlar.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*