BMW 5 Sedan Serisi Özellikleri

Sedan Bmw serisi spor sedanın yükselen tepesinde  ilk görüşte sade ve düz silueti kendini şık ve güzel gösteriyor. Pürüzsüz yüzeyi ve keskin parlaklığı  dışına değişik bir atmosfer katıyor.Göz doldurucu dinamikleri ve mükemmel konforuyla otomobili tamamlıyor. Bmw 5 serisi 1.6 litrelik 520i benzinli,2.0 litrelik 530i xdrive benzinli ve 2.0 litrelik 520d xDrive  dizel motor ile tüm bmw yetkili servislerinde.

Hem Atletik,Hem Estetik :Dış Tasarım

Göz kamaştırcı silueti ve yeni tasarımsal seçenekleriyle mükemmel görünüm.

Yeni bmw 5 Sedan  gibi mükemmel dış tasarımsal genel bwm oranları ,net renkleri tasarım özellikleriye güzel ve etkileyici.ön kısımda en fazla göze çarpan özelliği ise Böbrek ızgara tasarımı yeni bmw laserlight farları ile göz alıcı,modern bir görüntü orataya çıkartıyor.Spor arka plan modelin dinamikleşmiş halini göz önüne koyuyor .

Modern ve İşlevsel İç Tasarım

Dinamiksel sporsal deri direksiyon ve yeni merkez kontrol ekranı.

İç tasarımında zarafetlik artı işlevi bmw 5 serisinde deri direksiyon ,parlak siyah kontrol  düğmesi ve  mekanı ışıklandırması  gibi özelliğiyle incelik ve rahatlık sağlıyor. Opsiyonel bmw live cockpit professional  kapsamında 12.3 inçlik kontrol ekranı sürücü için mükemmel yol seyiri sağlıyor.

Sürüş Asistanlık Sistemleri

Sürüş asistanlarımız iş ve eğlence için teknolojide adeta birleşti.

Opsiyonel fark olarak verilen Profosyonel Sürüş  Asistanı en yüksek güven veriyor ve mükemmel sürüş konforu sağlıyor.Opsiyonel Bmw live cockpit professional ile optimum genel gözlem sağlıyor.Akıllı telefon entegrasyonu telefonunuz ve otomobil arasında bağlantıyı size veriyor.

Hassas Sürüş Dinamiği 

Gelecekle Odaklı teknolojı ve yol sürüşünü optimize eder.

Akıllı dört çeker xDrive Sistemi süspansiyon ve opsiyonel direksiyon rahatlığı sağlar ve sürtünmede minimum seviyeye indirir.Otomatik start-stop fonksiyonları ve yakıtta ise ekonomiklik sağlar.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*