Yeni Honda Civic Sedan

On birinci nesil Civic’te yine ana konu sadelik olacağını söyleyebiliriz güncel 4 kapılıdaki çizgilerden olmayacağını göreceksiniz.Honda civic’in stop lambaları bükümlü ve dikey stop lambaları varken MK11’de bunlar bagaja uzanan yatay elemanlarla değiştirilecek.Farlarda ise eski görünüm dışında daha düz bir aydınlatma grubu yerleştirmeyi seçmiş.

DIŞ TASARIM 

Honda Yöneticileri tarafından bulunan özel tasarım ögeleri hem yüksek performans hemde estetik bir görüntü ortaya koyduğunu söyleyebiliriz.

LED FARLAR VE SİYAH PANJUR

Düşük enerji ve güzel görünüme önem gösteren honda led farlar ile siyah panjura yer verildiği ön tampon, aracın sportif  ve tasarım olarak güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

17″ Alüminyum Jant 

Mühendislerimiz  tarafından yapılan 17″ Alüminyum Jantlar,özel tasarımı  sayesinde yakıt tasarrufu ve güzel performans verdiğni çok rahat bir şekilde göreceksiniz.

Açılabilir Tam Tavan

Geniş bir İç mekan ve omuz,diz mesafesi sunan Honda Civic Sedan,Açılabilir tam tavan ise içeride daha temiz hava almayı sağlıyor.

İç Tasarım

Yolculuğunuzu daha kolay yapabilmek için dijital gösterge paneli,tasarımsal deri koltukları ve geniş bagajlı honda tam isteyeceğiniz bir araba

1.5 VTEC TURBO MOTOR

Aracın arka kısmında yer alan VTEC amblemiyle 1.5L VTEC  Turbo Motor,düşük ve ekonomik yakıtıyla,220 Nm tork ile 180 PS güç sundu.

CVT ŞANZIMAN

CVT ŞANZIMAN motora göre vites aralığını belirliyor.Böylelikle Honda Civic hem yakıt hemde sürüş performansı bir üst kademeye çıkıyor.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*