Yeni Nissan X-Trail

Hayallerin Kadar Güçlü

DIG-160 turbo  ve benzinli motor otomatik vites seçeneğiyle Nissan X-Trail Tam size göre.Yeni X-Trail’in içide oldukça büyük herşeyi koyabilme lüksüne sahipsiniz.Çift dikişli deri koltukları ,led aydınlatması yol boyunca size eşlik ediyor otomatik uzun far sistemi ve daha çok özelliği ile diğerlerinden farklı.

 

19 “JANTLAR

Alüminyum alaşımlı jantlar her hava koşulunda en iyi derecede yol tutuşu sağlayacaktır.Jantların dış tasarımı ise çok güzel ve göze hoş geliyor.

LED Gündüz Farları

Arabayı İlk aldığnızda farkedecesiniz.Yeni X-Trail,diğerlerinden farklı olarak sizi karşınızdakinin daha iyi görmesini ve LED gündüz farları ile stil sahibi bir izlenim bırakır.

 

LED Stop Lambaları

İncelikle tasarlanmış olan  Led Stop lambaları, arka tarafı göz kamaştırcı bir hale getirir.Nissan Mühendislerimiz tarafından özel olarak Tasarlanmıştır.

İÇ Tasarım

Arkanıza yaslanın ve açılabilir panoramik Moonroof,çift dikişli iç deri kaplama ,Led aydınlatma ve parlak aksam gibi zevkli güzel dokunşların tadına varın.Baştan aşagı nefes kesici Mühendislerimizin kendinlerinin özel olarak tasarladığı vücuda göre şekil veren,belinizi ve göğüs kafesinizi destekleyen koltuklarla konforlu muhteşem sürüşün tadını sizde çıkarın.

BAGAJ

1.996 litreye kadar arttıran bagaj hacmi 2.6 metre uzunluktaki eşyaların sığabileceği 60/40 katlanabilir koltuklar,konforlu yolculuk için sevdiklerinize daha çok yer açar.

MOTOR

 

MOTOR GÜCÜ (HP)                                                                      MOTOR HACMİ                                                             YAKIT TÜKETİMİ -KARIŞIK

 

160 (117)@ 5500 HP                                                                          1.332 C.C                                                                         6,3-6,5-/6,8  I/100 KM

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*