Sega 60. yılına özel ücretsiz oyunlar dağıtıyor!

Sega 60. yılına özel ücretsiz oyunlar dağıtıyor!

Sega 60 . yılını oyun hediye ederek kutluyor . bu ücretsiz oyunları steam üzerinden edinebilirsiniz.

Armor of Heroes (15 – 19 Ekim 2020)

SEGA’nın 60. Yıldönümünü kutlamak için SEGA, eski okul tank savaşlarının retro heyecanını aldı ve onları Relic Entertainment’ın sevilen Company of Heroes serisinden sanat ve modelleri birleştiren modern bir gösterişle parlattı . Tek başınıza oynayın, yapay zekaya karşı takım oluşturun veya 4 oyunculu PVP savaşlarında kafa kafaya mücadele edin!

Endless Zone (16 – 19 Ekim 2020)

Waaaaay geri döndü – Endless Legend’den önce, Dungeon of the Endless’tan önce – Opbot, Mezari ordusunda bir başka Saha Cerrahı ve Organ Kurtarma Uzmanı idi . Sonra bir gün bir şey oldu … ve Opbot kendilerini kaçarken buldu. Çalıntı bir kaçış modülünde (neyse ki birkaç silah mevzisi ile) Mezari imparatorluğundan kaçmaya, Unfallen’ın dallarından kaçmaya, Cravers tarafından yenilmekten kaçınmaya ve Riftborn evrenine geçici bir ihlalden bir çıkış yolu bulmaya çalışacaklar. ! SEGA’nın 60. yıl dönümü için, favori SEGA konsol oyunlarımızdan biri olan Fantasy Zone’a saygı duymak için favori androidimizi sıkıcıdan geçiriyoruz.

Streets of Kamurocho (17 – 19 Ekim 2020)

SEGA’nın 60. Yıldönümünü kutlamak amacıyla SEGA, her zaman popüler olan Ryu Ga Gotoku Studio’nun Yakuza serisiyle Streets of Rage 2’yi ezdi ve Streets of Kamurocho doğdu . Kamurocho’da savaşmak için en sevilen iki karakter olan Kiryu ve Majima olarak oynayın.

Golden Axed (18 – 19 Ekim 2020)

SEGA’nın 60. Yıldönümü vesilesiyle, özel bir muamele olarak “Teşekkürler!” SEGA, hayranlarımıza, kavramın kanıtı olarak oluşturulan tek bir seviye olan Golden Axe Reborn’un çalışan bir prototipini veya sektörde “dikey dilim” olarak bilinen şeyi yayınlıyor. Yanak diline “Altın Eksenli” adını verdik . Golden Axed, olabilecek bir projenin olasılığına benzersiz bir bakış ve video oyunu geliştirmenin bazen çalkantılı dünyasında perde arkasına ender bir bakış sunuyor . Bu tozlu mücevheri gün ışığına çıkarmak için orijinal geliştirme ekibinden bazılarına ulaştık ve bu projenin siz hayranlarla paylaşılacak bir şekilde yeniden canlandırılmasından gurur duyuyorlar.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*