Yeni Audi A4 AllRoad Quattro

Audi A4 AllRoad Quattro sizin rahatlığınıza göre ayarlanmış güzel tasarımı ve işlevi ile özel bir araçtır.Görsel Olarak karakteristik dış tasarımı ile aracı görünümüde sağlar.Ön arka tamponlar yan etekler ile aynı renkte sunulduğunu söyleyebiliriz.Jantlar normaliyle kıyasla on iki metre daha büyük olduğunu göreceksiniz.Özel Difüzör aracınıza şıklık katıyor.

Sürüş Zevki Ve Konfor Garanti

Çok zorlayıcı olmayan arazi koşullarının kolayca üstesinden gelmeyi sağlayan aktarma organları teknolojilerine sahip olduğunu söyleyebiliriz.Dört tekerlekten çekiş sistemi  ve Tüm yol koşullarında mükemmel süspansiyon.Ana modele göre 35 milimetre daha fazla yüksekliği sahip olduğunu ve bu özellikle manevra kabiliyeti sağladını göreceksiniz.

İç Mekan

Geniş Mekan ve Mükemmel Kalite iç mekanında son derece geniş bir alan ile aydınlığı  ve genişliği en zirveye çıkarmak için özel olarak yapılmış olduğunu deneyimleceksiniz.Orta konsolda geniş saklama ve pratik bir bölüm sağlıyor.Standart aydınlatma ve İsteğe bağlı ortam aydınlatması paketlerinden size daha iyi bir şekilde hissettirecek araç içi atmosferi sağlayın.

Ekran Teknolojisi

Doğal dil etkileşimine sezgisel kullanım konsepti ile size büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor.Dijital gösterge paneli,Tam önünüzde yer alan 12.3 inç büyüklüğündeki ekran,hız ve motor devride dahil olmak üzere önemli işlevleri net bir şekilde kaliteli olarak önünüze sunmaktadır.Akıllı Telefon ile entegrelidir.

LED Teknolojisi

İsteğe bağlı olarak  güzel aydınlatma ve dinamik sinyal lambalarına sahip Matrix Led farları isteğinize göre seçebilirsiniz.Aracın arkasındaki lambalarda sizin isteğinize göre dinamik aydınlatma ve dinamik  sinyal lambaları özelliğine sahiptir.LED teknoloji farlarınız ise yandıktan sonra gün ışığı netliğinde aydınlatma sağlar .

MOTOR

Arazi modunda, motor ve şanzıman kontrolü, direksiyon ve şasi benzeri arazi güzergahlarına göre ayarlanır. Audi A4 allroad quattro¹, güçlü 2.0 litrelik TFSI  motor.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*