Yeni Astra Hatchback

 STANDARDI EKSTRA! PERFORMANSI EKSTRA! DAHA DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİYLE BUGÜNE KADARKİ EN VERİMLİ YENİ OPEL ASTRA!ŞİMDİ KARŞINIZDA

DIŞ TASARIM

Güzel Tasarımnı ile Yenilenen Astra’nın keskin çizgileri ve sportif görünümünden gelen yepyeni tarzını keşfet. Bugüne kadar görmediğiniz Bir Araba.

İÇ TASARIM

Astra Hatchback Hayran bırakacak iç tasarımı ve konforuyla kendi sınıfının lideri Yeni Astra her yönüyle sana özel Ve araç içindeki Ferağlığıda Oldukça mükemmel.

JANTLAR

Göz kamaştırıcı  jantlarla daha güzel  bir Astra 16 ” ve 17″ büyüklüğündeki  jantlarla Astra’nın duruşuna güç kat.

SUNROOF

Tek dokunuşla gökyüzü kadar  eşlik etsin. Geniş sunroof’u ve özel rüzgar deflektörü ile sesten uzak  sadece sürüş keyfi çıkar.GS Line donanımda opsiyonel, Elegance donanımda mevcut.

LED STOPLAR

Opel Astra özgü kanat tasarımlı LED stoplar ile  gündüz farları ile tarzını ortaya koy.

LED ÖN FARLAR

Yeni Opel Astra’nın enerji tasarruflu LED ön farları güçlü güzel bir görüş sağlarken, düşük karbon salınımı doğamıza faydalı olur.

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA

 

Anahtarsız yolculuk döneminiz başlayacak . Anahtarsız Giriş Anahtarsız Çalıştırma Sistemi, araca yaklaştığınızda kilidi otomatik olarak açacaktır , tek tuşla araç çalışır.

 

ERGONOMİK KOLTUKLAR

Sürücü ve ön yolcu için sunulan Ergonomik koltuklar , bel desteği, bacak minderi uzantısı  farklılaşan mükemmel oturma pozisyonunuzu bulmanıza katkı sağlar . Ekstra hafıza özelliği ise günün konforunu ona katlar .

 

 

MOTORLAR

122 HP (90 kw) dizel motor vey 110 HP (81 kw) ve 145 HP (107 kw) benzinli motor seçenekleriyle güçlü vedaha  sportif motorlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*