Ubisoft Connect Yeni Nesil Uplay!

 

Ubisoft, Ubisoft Connect’i duyurdu. Bu yeni arayüz Uplay ve Ubisoft Club’ı bir araya getiriyor. Oyuncular herhangi bir Ubisoft oyunundaki süreçlerini takip edebilecek ve ödüller kazanabilecek.

Ubisoft Connect yeni bir “universal interface”. Tüm platformlarda Ubisoft oyunlarıyla çalışacak. Watch Dogs: Legion ile başlayacak. Tek bir tuşla oyuncular güncellenmiş bir arayüzde oyun detaylarını görebilecek, PC ve konsollarda çalışacak.

 

Oyununuzu takip edip, hangi arkadaşlarınızın online olduğunu göreceksiniz. Ubisoft Connect ayrıca “Smart Intel” özelliğiyle ipucu ve videolar paylaşacak. PS5 UI’daki oyun yardımı özelliğinden farklı değil.

 

Ayrıca puanlı ödül sistemi de olacak ve oyuncular kazandıkları puanlarla özel dijital ödüller alabilecek. Bunlar kozmetik ürünler, silahlar ya da XP yükseltmeleri olabilecek.

Ubisoft IGN’e yeni ödül programının Rainbow Six: Siege gibi canlı oyunlarda çok popüler olduğunu anlattı, fakat Assassin’s Creed: Valhalla’da da durum öyle olacağa benziyor. Dolayısıyla oyuncular Ubisoft Connect ile her tür oyunda böyle bir etkileşime girebilecek.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*