Ubisoft ve Reebok Capsule Koleksiyonunu Duyurdu!

Ubisoft ve Reebok ekipleri, ortaklıklarının duyurusunu yaptı. Dahası da, Assassin’s Creed serisinin yeni oyunları ile ilgili olarak önemli bir duyuru daha yaptı. Ubisoft ve Reebok, Assassin’s Creed Valhalla hayranlarının kendilerini Viking gibi hissedebilmeleri için Viking fantezisinden esinlenen spor ayakkabılar, giysiler ve aksesuarlar içeren Capsule koleksiyonlarını da duyurdular. Haberimize konuk olan bu yeni koleksiyon 7 Kasım 2020 tarihinden itibaren buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sitede ve 11 Kasım 2020 tarihi itibari ile de perakende mağazalarda satışa çıkıyor.

Ubisoft ve Reebok Capsule Koleksiyonları

Bu koleksiyonda ayrıca iki kapşonlu (her biri 64,95€ SRP), bir şapka (27,95€ SRP) ve eşleşen çoraplar (14,95€ SRP) da bulunuyor. Her parça, özel ASSASSIN’S CREED VALHALLA X REEBOK logosunu bulunduruyor. Bunun yanı sıra İskandinav mitolojisine ait kuzgun ve balta gibi ek sembollere sahiptir.

Bu özel koleksiyon, kuzey ışıklarından esinlenen özel renk gruplarında üç ayakkabı stiliyle öne çıkıyor:

Zig Kinetica (119,95€): İskandinav gecelerinin koyu siyahından ve kuzey ışıklarından esinlenilmiştir.

Zig Kinetica x ASSASSINS CREED VALHALLA, zümrüt deniz renginde kendine özgü zikzak şekilli, enerji geri dönüşlü tabanı etrafına yerleştirilmiş siyah ağ şeklindeki yüzü ile tasarlanmıştır. Viking Yaşam Tarzı’ndan ilham alan bu model, İskandinav mitolojisinin önemli bir özelliğini temsil eden ve Eivor’un yolculuğunda ona yardımcı olan kuzgun Synin’in sembolünü taşıyor.

Club C Revenge (89,95€): Sade ama çok yönlü olan Club C Revenge x ASSASSIN’S CREED VALHALLA, zümrüt deniz rengi ve baştan sona siyah vuruşlarla yumuşak süet, ten rengi bir yüze sahiptir. Topuk kısmının silüeti, İskandinav çok yönlülüğünüözü ve en ikonik Viking sembollerinden biri olan ikiz savaş baltası sembolünü içerir.

Classic Leather Legacy (89,95€): Soğuk gri yüzü ve hem zümrüt deniz rengi hem de zümrüt pusu rengi vurgularla öne çıkan Classic Leather Legacy x ASSASSIN’S CREED VALHALLAnın retro-koşucu yaşam tarzından ilham alan silüeti, şimdiki zaman ile geçmiş zaman arasında seçim yapmak istemeyenler için mükemmel bir seçim. Topuktaki kabartmalı kuzgun sembolü detayı, bu yaratıkların Vikingler için olan büyük anlamını bir kez daha vurguluyor.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*