Assassin’ Creed Dizisi İçin Netfilix ve Ubisoft Ortaklığı!

Günümüzün en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi olarak Assassin’s Creed Valhalla’yı gösterebiliriz. Çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla sabırsızlandığımız bir yapım kendisi. Peki, sizlere bir Assassin’s Creed dizisinin yapılacağını söylesek ne derdiniz? Çünkü Assassin’s Creed dizisi için Ubisoft ve Netflix kolları sıvadı bile.

Assassin’s Creed Ubisoft ve Netflix işbirliği ile geliyor

Haberimize konu olan bu dizinin duyurusu ise Netflix tarafından yapıldı. Ubisoft Film & Television Los Angeles Başkanı Jason Altman, “10 yıldan fazla bir süredir, dünya çapında milyonlarca hayran Assassin’s Creed markasını ikonik bir marka haline getirmeye yardımcı oldu.” dedi. Devamında, “Netflix ile bir Assassin’s Creed serisi yaratmaktan heyecan duyuyoruz ve Assassin’s Creed evreninde bir sonraki destanı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.” diye yorum yaptı.

Netflix tarafından da elbette açıklama geldi. Netflix’in önemli isimlerinden Peter Friedlander,” Ubisoft ile işbirliği yapmaktan ve Assassin’s Creed’in sevilme sebebi olan zengin, çok katmanlı anlatıyı hayata geçirmekten heyecan duyuyoruz.” dedi. Devamında, “Nefes kesen tarihi dünyalarından ve tüm zamanların en çok satan video oyunu serilerinden biri olarak muazzam küresel çekiciliğinden, bu farklı IP’ye dayalı epik ve heyecan verici eğlenceyi özenle hazırlamaya ve tüm dünyadaki hayranlarımızın ve üyelerimizin keyif alması için daha derin bir dalış sunmaya kararlıyız.” dedi.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*