League of Legends 10.22 Yama Notları Oyuna Eklendi!

Riot Games, League of Legends‘ın 10.22 yamasını oyunda. Yeni yamada yüzünü biraz fazla sık gördüğümüz Karthus, Lulu, Samira ve Zed zayıflarken, ilgiye ihtiyacı olan Amumu, Annie, Ashe, Brand, Galio, Jinx, LeBlanc, Nasus, Sejuani ve Xayah güçlendi. Ayrıca Runeterra’nın gözde idolü Seraphine, bu yamayla birlikte sahneye çıkıyor.

League of Legends’ yeni kostümleri K/DA ALL OUT Seraphine, K/DA ALL OUT Ahri, K/DA ALL OUT Kai’Sa, K/DA ALL OUT Evelynn, K/DA ALL OUT Akali ve K/DA ALL OUT Kai’Sa Prestij Serisi bugün oyuna ekleniyor. Devamında ise K/DA ALL OUT Ahri, K/DA ALL OUT Evelynn ve K/DA ALL OUT Akali kostümlerinin renk paketleri ile birlikte yayınlanacak.

League of Legends 10.22 yama notları yayınlandı

Büyük sezon öncesi dönem değişikliklerine geçmeden önceki son küçük yama ile birlikte Clash takımları artık tek seferde 20 davet gönderebiliyor. Takımınız dolduğunda, gönderilen tüm davetler iptal ediliyor. Ayrıca Gölge Adalar Kupası programı istemcide yerini aldı. Bu arada, turnuva mevcut sezon önümüzdeki ay sona erdikten sonra gerçekleşecek. Yani kazanacağınız ZP, 2020 sezon sonu ödülleri için geçerli olmayacak. Turnuvada kazanacağınız ZP’nin, 2021 sezon sonu ödülleri için geçerli olmaya ne zaman başlayacağı ileri bir tarihte açıklanacak.

10.22 yamasıyla güçlenen şampiyonlar

Amumu: R artık rakipleri sersemletiyor.

Annie: e yeteneği artık hasar azalma değil kalkan sağlıyor; kalkan hedef takım arkadaşları üstünde kullanılabiliyor; kalkan animasyonu güncellendi; bedeli ve menzili arttı; Tibber çağrıldığı zaman kalkan her zaman ona uygulanıyor.

Ashe: W attığında Ash’in seviyesine bağlı olarak ok sayısı artacak.

Brand: Brand’in patlama pasifi’nin hasarı arttırıldı. e yeteneği artık yakındaki rakipleride yakıyor; alevin yayılma menzili arttı; gösterge artık alevin yayılma menzilini gösteriyor. Brand’in ultisi artık karşı takımdaki Brand’e de işleyecek.

Galio: E yeteneği geri atıldığı menzili’den değil e yeteneğinin kullanıldığı menzilden atılıyor.

Jinx: E artık tüm hasarı anında veriyor.

LeBlanc: E’nin bedeli azaldı, taban hasarı arttı, gecikmeli hasarı arttı.

Nasus: R’nin ilave dirençleri arttı; saniye başına ilave direnç kaldırıldı.

Sejuani: R’nin taban ve azami hasarı arttı.

Xayah: Taban saldırı hızı büyüme oranı arttı.

10.22 yamasıyla zayıflayan şampiyonlar

Karthus: Q’nun taban hasarı azaldı.

Lulu: Q’nun taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Samira: Taban saldırı gücü ve zırhı azaldı.

Zed: E’nin taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*