EA Play Xbox Gamepas’e Eklendi!

Xbox Game Pass’e eklenecek olan EA Play oyunlarını bugünden itibaren ön yüklemeye alabilirsiniz.
Microsoft’un son dönemde oyuncular için yapmış olduğu belki de en iyi hizmetlerden biri de Xbox Game Pass sistemi. Aylık belirli bir ücret vererek büyük bir kütüphaneye ulaştığınız servis, 10 Kasım’da yeni nesil konsolların çıkışı ile birlikte biraz daha gelişecek.

Electronic Arts’ın EA Play’in sunmuş olduğu hizmet, 10 Kasım’da Xbox Game Pass sistemine katılacak. Yani EA Play’de sunulan oyunları ek indirim ile erişilebilir olacak.

Geçtiğimiz saatlerde de EA Play oyunlarının ön yüklemeye açıldığı paylaşıldı. Eğer Xbox Games Pass Ultimate abonesiyseniz şu andan itibaren EA Play oyunlarını ön yüklemeye alabilir ve 10 Kasım’da direkt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Xbox Games Pass Ultimate üyeliği ilk ay için 4,90 TL, diğer aylarda ise 44,99 TL. Eğer sadee EA Play almak isterseniz aylık olarak 12,00 TL yıllık  ise 65,00 TL‘ye satın alınabilir. EFyanA Play, 10 Kasım’da sadece konsollara eklenecek, PC’ye ise Game Pass Aralık’ta gelecek. Yani ön yüklemeye açılmış olan EA Play oyunları sadece konsol Game Pass için geçerli.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*