Mass Effect Legendary Edition’ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Birçok söylentinin ve beklentinin ardından, Mass Effect Legendary Edition’ın çıkış tarihi 2021’in bahar ayları olarak duyuruldu.

BioWare hayranlarının 7 Kasım’da Mass Effect günü olarak kutladığı N7 Günü’nde; Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3’ün yeniden geliştirilmiş versiyonlarının Xbox One, PlayStation 4 ve PC için tek bir koleksiyonda toplanacağı duyuruldu. Ayrıca bu koleksiyon, Xbox Series X ve PlayStation 5’te ileriye dönük uyumluluk desteğine sahip olacak. Mass Effect Legendary Edition; Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 tek oyunculu hikaye modunu içerecek. Ayrıca bütün DLC’ler, promosyon silahları ve zırhlar da olacak. 4K Ultra HD bir çözünürlük için de optimize edilecek.

BioWare’ın Başkan Yardımcısı Casey Hudson, BioWare ekibinin amacının, orijinal oyunu yeniden yapmak veya yeniden tasarlamak olmadığını belirtti. Hudson’a göre ekibin hedefi, fanların ve oyunu oynayacak yeni oyuncuların projeyi mümkün olan en iyi şekilde deneyimleyebilmeleri için oyunu modernleştirmek.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*