KEF Yeni Ürünleriyle Ezber Bozmaya Hazırlanıyor!

Dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF, efsane hoparlörü LS50’nin geliştirilmiş iki yeni versiyonu ile karşımızda. Sadece müziğe odaklanılmasına olanak sunan ve gerçeğe en yakın müzik keyfini yaşamanızı sağlayan, kompakt dizaynlı kablosuz LS50 Wireless II ve muhteşem tasarımın arkasında bir hoparlörden çok daha fazlasını sunan LS50 Meta; müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

 

 

1961’de sadece akustik kalitede ürünler geliştirmek amacıyla kurulan İngiltere merkezli Kent Engineering & Foundry (KEF), 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerindeki gerçek müzik tutkunları için yüksek performanslı ürünler tasarlamaya devam ediyor. LS50 Wireless II ve LS50 Meta müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarken; MAT teknolojisi ile yenilenen 12. Jenerasyon Uni-Q sürücülerinin arkasında oluşan istenmeyen sesin %99’unu emerek, bozulmaları ortadan kaldırıyor ve daha saf, daha doğal, gerçeğe en yakın sese ulaşmanızı sağlıyor. İki hoparlörde de öne çıkan tasarım, kusursuz ses ile mükemmel uyumla bir araya geliyor.

Yepyeni bir kablosuz müzik deneyimi:LS50 Wireless II

 

Sesi en doğal haliyle sunan ve detayları yakalayabilen hoparlörler tasarlayan kaliteli İngiliz KEF, LS50 Wireless’ın elde ettiği başarının ardından; yenilenen LS50 Wireless II ile tecrübe ve müzik tutkusunu bir araya getiriyor. Geliştirilen teknik özellikleriyle dikkat çeken model, geliştirilmiş akustik yapısı, daha iyi bağlantı ve kullanılabilirlik ile her açıdan LS50 Wireless’ın ilerisinde.

4 farklı renk seçeneğine sahip hoparlör, aynı zamanda tüm ev eğlence ihtiyaçlarına cevap veren müzik yayın platformlarına da uyumlu. Spotify Connect ile doğrudan Spotify uygulamasından müzik dinleyebilir, KEF Connect uygulamasıyla Tidal, Amazon Music, Qobuz ve Deezer’ı, internet radyo ve podcast’lerini dinleyebilirsiniz. Çoklu oda sistemleri kullanımını destekleyen model, kaliteli müziğin keyfini dilediğiniz yerden çıkartmanızı sağlıyor. AirPlay 2, Chromecast ve daha fazlası ile kablosuz uyumu sayesinde herhangi bir kaynaktan yayınladığınız en sevdiğiniz müziğin her detayını ortaya çıkarırken; kablolu bağlantı ile CD çalar, pikap, televizyon gibi kaynaklara bağlanabiliyor.

Yüksek performanslı bir hoparlörden çok daha fazlasını sunan LS50 Wireless II’de, iki hoparlör içinde KEF tarafından geliştirilen 2 farklı yerleşik amplifikatör bulunuyor. Tizleri 100W gücünde A / B sınıfı amplifikatör beslerken; pürüzsüz, inanılmaz derecede ayrıntılı bir tiz performansı sunan hoparlör;özel 280W gücünde D sınıfı amplifikatör ile 108 desibele kadar odayı dolduran kontrollü ses için orta / bas sürücülerine güç sağlıyor. LS50 Wireless II 24bit / 96kHz çözünürlükte tamamen kablosuz olarak kullanılabiliyor veya iki hoparlör 24bit / 192kHz çözünürlüklü ses için kabloyla bağlanabiliyor.

Mükemmel netlikte sese ulaşmak isteyenlerin tercihi: KEF LS50 Meta

 

Her detayı akustik fayda sağlamak için özenle dizayn edilen KEF LS50 Meta ödüllü hoparlör LS50 ile birçok benzerliği paylaşsa da sahip olduğu teknolojik gelişmeler ile ses kalitesinde gerçekten çarpıcı bir gelişme sunuyor. Muhteşem tasarımın arkasında bir hoparlörden çok daha fazlasını sunan model, 4 farklı renk seçeneği ile evinizin ambiyansını değiştirerek yaşam alanınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

KEF’in kendine özgü teknolojisi Uni-Q driver yapısı LS50 Meta’da da kendini gösteriyor. Devrim niteliğindeki Metamaterial Absorption Technology (MAT) ile sürücünün arkasındaki istenmeyen sesin %99’unu emen, ortaya çıkan bozulmayı ortadan kaldıran model; daha saf ve daha doğal bir ses sağlıyor. Tüm bu kritik değişiklikler ile detaylı, açık, güçlü ve çok daha az harmonik bozulma ile mükemmel netlikte ses kalitesi ve geniş ses sahnesiyle gerçeğe en yakın ses tecrübesi yaşatıyor. Yapmanız gereken KEF LS50 Meta’yı sevdiğiniz ve kullandığınız amplifaktöre bağlamak ve mükemmel sesin tadını çıkarmak.

KEF LS50 Wireless II kablosuz hoparlör satış fiyatı: 27.849 TL

KEF LS50 Meta hoparlör satış fiyatı: 13.369 TL

Hifilife hakkında

 

2018 yılında kurulan Hifilife, Sennheiser, Astell&Kern, Klipsch, Bluesound, NAD, Audioengine, Oehlbach gibi her biri alanında lider olan markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonunu Mart 2018’den beri Kanyon’da, 2019 itibarıyla da Acarkent Coliseum’da yer alan deneyim mağazalarında ziyaretçileriyle buluşturmanın yanı sıra http://www.hifilife.com adresinden de ürünlerini tüketiciye ulaştırıyor. Hi-Fi kalitesinde sese sahip kulaklıklar, taşınabilir ve ev tipi hoparlörler, pikaplar, amplifikatörler ile dinleme deneyimini mükemmel hâle getirmeyi amaçlıyor. Hifilife deneyim mağazasında dileyen herkes kulaklık veya hoparlör gibi ürünleri satın almadan önce sıcak bir kahve eşliğinde deneme fırsatına sahip olabiliyorlar. Müzisyen ve müzik tutkusu olan kişilerden oluşan Hifilife ekibi sadece ürünleri değil, doğrudan müziği deneyimlemelerini sağlayarak ziyaretçileri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 360 derece taşınabilir müzik bileşenlerini sunabilme farkı yaratan Hifilife, aynı zamanda evde müzik dinleme deneyimini de en iyi şekilde geliştiriyor.

*Hifilife, bir Bircom markasıdır. | www.hifilife.com

Bircom hakkında

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta,

Sennheiser, Klipsch, KEF, Bluesound, NAD, Audioengine ve Astell&Kern gibi tümü kendi alanında teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Tüketici elektroniğinin önde gelen markalarının seçkin ürünlerini sunan Bircom;kulaklık, hoparlör, müzik çalar ve ses sistemleri kategorilerinde özenle seçtiği ürün koleksiyonunu genişletmeyi sürdürmektedir.

Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır.Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.

Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında listede 8 kez yer almaya başarısını göstermiştir. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*