Red Dead Online Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

 

Red Dead Online Türkiye fiyatı, oyunun resmi olarak satışa çıkması sonrasında gün yüzüne çıktı. Merakla beklenen oyunların başında gelen RDO, bugün itibarıyla PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X platformları için çıkışını yaptı.

2018 yılında piyasaya sürülen Red Dead Redemption 2, beklentileri fazlasıyla karşılaşmıştı. Çok sevilen ilk oyunun ardından, uzun süreli bir geliştirme aşamasına giren RDR2, hem hikayesiyle hem de oynanışıyla tam bir Red Dead oyunu olmuştu. Sunduğu devasa haritanın yanı sıra oyunun detayları herkesi mest etmişti. Sadece yan hikayeler için oyun ayrı ayrı oynanabilirdi.

Rockstar, GTA 5’te olduğu gibi hikayesiyle ön plana çıkan bu oyuna bir de çok oyunculu mod eklemişti. Yine ana oyunla birlikte gelen Online, sürekli güncellenerek büyütülmüş ve sürdürülebilir hale getirilmişti. Hikayede detayları ve daha fazlasını barındıran Read Dead Online için geçtiğimiz günlerde ise beklenmedik bir açıklama yapılmıştı. Şirket, RDO’nun ayrıca satın alınabilir yapılacağını belirtmişti. Bugün itibarıyla Red Dead Online ana oyundan bağımsız şekilde satın alınabilir oldu.

Red Dead Online Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Rockstar Games birkaç saat önce resmi blog adresi üzerinden yaptığı açıklama ile oyunun çıkış yaptığını duyurdu. Şu an için Epic Games, PlayStation ve Xbox mağazaları ve Rockstar Launcher üzerinden satın alınabilen Red Dead Online, % 75 indirim ile $4.99 / 39.75 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor.

Çıkış indirimi kapsamında oyunu bütün platformlar üzerinde sadece 39 liraya satın almak mümkün. Fakat indirimin kısa süreli devam edeceğinin altını çizmekte fayda var. Yapılan açıklama indirimin 19 Şubat tarihine kadar süreceğinin altı çizildi. Bu tarihten sonra ise Read Dead Online’ın fiyatı 159 liraya kadar yükselecek.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*