Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Tarihleri Açıklandı!

Cyberpunk 2077 ön yükleme tarihleri açıklandı ve oyunun çıkışına kısa bir süre kaldı. Daha önce yaptığımız haberde tahmini ön yükleme tarihinin PS4 için 8 Aralık olacağını yazmıştık. Oyunun resmi olarak detaylı ön yükleme tarihleri yayınlandı.

Cyberpunk 2077 ön yükleme tarihleri

Cyberpunk 207710 Aralık‘a ertelenmesinden sonra birçok oyuncu hayal kırıklığına uğradı ve yine de beklemeye devam ettiler. Oyun, 4 gün sonra çıkıyor ve ön yükleme tarihleri de oyunun çıkışı kadar önemli. Sonuçta ön yükleme yaptığınız bir oyuna çıkış gününde girmek gerçekten güzel bir his. Ayrıca oyunu alan okurlarımıza da şunu belirteyim, 9 Aralık saat 14:00‘dan sonra oyunun ambargosu kalkıyor ve oyuna daha önceden sahip olan yayıncılar ve içerik üreticiler için oyunun içeriğini paylaşmak ve yayınlamak serbest hale geliyor.

 

Oyunun Xbox One, Xbox Series X ve S ön yüklemesi çoktan başladı. 8 Aralık‘ta PS4 ve PS5 için ön yüklemeye açılacak. Oyunu GoG üzerinden aldıysanız, Türkiye saati ile 7 Aralık 14:00‘dan sonra ön yükleme yapabileceksiniz. Eğer oyunu Steam ya da Epic Games Store üzerinden aldıysanız, Türkiye saati ile yine  7 Aralık 19:00‘dan sonra ön yükleme yapabileceksiniz.

Cyberpunk 2077, Türkiye saati ile 10 Aralık gece 03:00‘da yayınlanacak.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*