Huawei Watch ve Band Serilerini Android veya iOS Cihazlarda Deneyimleyin!

Huawei Watch GT 2 Pro, Huawei GT 2e veya Huawei Watch Fit gibi birçok farklı Huawei akıllı saatleri, Android ve iOS dahil herhangi bir cihaza kuracağınız Huawei Health uygulamasıyla kolayca kontrol edebilirsiniz.

Tüm Huawei akıllı saatleri ve akıllı bantları Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarla mükemmel bir şekilde çalışıyor. Huawei Health uygulaması sayesinde fiziksel aktivite istatistiklerinizi ve sağlık parametrelerinizi herhangi bir cihazdan takip edebilirsiniz.

Her platformda Huawei Health uygulaması

Android ve iOS cihazlar için Huawei Health uygulamasını indirmek çok kolay.

Android cihazlar için, Huawei cihazının kutusundaki QR kodunu taramak haricinde Huawei AppGallery üzerinden uygulamayı indirmek yeterli. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen AppGallery, aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir:

https://consumer.huawei.com/tr/mobileservices/appgallery/#

IOS kullanıcıları ise, Huawei Watch GT 2 Pro akıllı saati iOS cihazlarla kolayca eşleştirebilir. Huawei Health uygulamasını APP Store’dan indirmek yeterli.

Performansınızı takip edin

Akıllı telefonunuzu Huawei Watch ile eşleştirdikten sonra, TruSeen 4.0+ kalp atış hızı izleme teknolojisi veya HUAWEI TruSleep gibi bir dizi yenilikçi ve faydalı sağlık özelliği sayesinde sağlığınızı birçok düzeyde yönetme imkanı bulabilirsiniz. Huawei Health Uygulaması ayrıca stres seviyesi ve kandaki oksijen oranı (SpO2) hakkında da veri toplayarak kullanıcısını bilgilendirir.

Huawei Watch, 100’den fazla egzersiz modunu destekliyor.

HUAEWI WATCH GT 2 Pro, Siyah ve Küllü Kahve model seçenekleri ve Huawei Online Mağaza’ya özel kampanya seçenekleri ile 2.299 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla tüketiciler ile buluşuyor:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2-pro/

HUAEWI WATCH GT 2 akıllı saatin Siyah, Kahve Deri, Haki Deri ve Beyaz renk seçenekleri Huawei FreeBuds 3 ile birlikte 2.238 TL, Pembe Altın renk seçeneği ise 2.338 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt2

HUAEWI WATCH GT 2e, Grafit Siyahı, Kırmızı Lav ve Yeşil Nane renk seçnekleri ile 999 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-gt-2e

Huawei Band 4 Pro, Zencefil Kırmızısı, Pembe Altın ve Grafit Siyahı renk seçenekleri ile 574 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatı ve 6 ay vade farksız taksit seçeneği ile kullanıcısını bekliyor:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-band-4-pro/

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*