Yeni Acer Predator Orion Masaüstü Bilgisayarlarında HyperX Bellekleri Kullanılacak

Kingston Technology, Inc.’in oyun bölümü HyperX, yenilenen Predator Orion masaüstü serisi için Acer’ın bellek ortağı seçildi. Birinci sınıf bir oyun deneyimi yaratmak için derinlemesine çalışan Predator Orion 9000 oyun masaüstüyle Acer, 3600MHz1 yüksek frekanslı belleğe sahip HyperX’in ilk stratejik ortağı oluyor.

HyperX Satış ve Pazarlama Müdürü Larry Gonzales: “HyperX, Acer Predator Orion oyun masaüstü bilgisayarlarının bellek ortağı olmaktan heyecan duyuyor, çünkü iki şirket de oyuncular için en iyi ürünleri sunmaya kararlı. HyperX FURY DDR4, yeni masaüstü bilgisayarlarla kesintisiz bir şekilde çalışıyor. Bu işbirliğiyle, her oyuncunun ihtiyaçlarını karşılayacak üstün performansı sunabiliriz.” diyor.

HyperX, PC’ler için olağanüstü performans ve güvenilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmış FURY DDR4 belleğini tüm Acer Predator Orion masaüstü bilgisayarlar için sağlayacak. Yüksek hız ve düşük gecikme süresine sahip Intel XMP’ye hazır HyperX FURY DDR4, PC’ler için performans artışı sağlıyor ve tüm oyuncuların beklentilerini karşılamak için hız aşırtmasını kolaylaştırıyor.

Acer Inc., Oyun Ürünleri Pazarlama Direktörü Peter Chang: “Acer olarak birinci sınıf oyun deneyimleri sağlamaya kendimizi adıyoruz ve oyuncular için yenilikçi ve güçlü bellek çözümleri sunmak için HyperX ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Optimize edilmiş sistemler, oyun meraklılarına oyun oynamak ve savaşlarını canlı yayınlamak için performans avantajları sunuyor.” diyor.

HyperX daha önce Acer Predator Orion oyun masaüstü bilgisayarları için bir bellek sağlayıcısı olarak Acer’ı desteklediğini duyurmuştu. Acer Predator Orion Masaüstü Bilgisayarlardaki HyperX DDR4 bellek hakkında daha fazla bilgi için predator.acer.com adresini ziyaret edin.

1Bu sayfada listelenen ekstrem hız aşırtma modüllerinin özellikleri, AMD veya Intel sistem donanımınızın özelliklerinin ötesinde olabilir. Bu modüllerin amaçlandığı gibi çalışmasını sağlamak için tüm sistem bileşenlerinin (ör. CPU, anakart, PSU) dikkatli seçilmesi gerekir.

Bu kitler, XMP Profili 1 için listelenen hızda çalışacak şekilde fabrikada kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve doğrulanmıştır. Yedek olarak, daha düşük hızda ikinci bir XMP profili dahil edilmiştir, böylece sisteminiz en yüksek hızları kaldıramazsa yine de harika performans elde edebilirsiniz.

Intel XMP sertifikasyonunu gerçekleştirmek için kullanılan işlemcileri ve HyperX anakartını incelemek için: http://www.intel.com/content/www/us/en/gaming/extreme-memory-profile-xmp. Bu, sistem yapılandırmanızda bir uyumluluk garantisi değildir. Tüm sistemlerle uyumluluğu garanti edemeyiz; bu modüller riski size ait olmak üzere kurulmalı ve kullanılmalıdır. Yalnızca belirli AMD ve Intel tabanlı anakartlar DDR4-4000 ve üzeri hızlara ulaşabilir. Ana kart satıcısı web sitesinde ve / veya Intel XMP sertifikalı listesinde Predator yüksek hız desteğini doğrulamak için anakart Yetkili Satıcı Listelerini (QVL) kontrol edin. Yüksek hızlı bellek kararlılığı için birinci sınıf sistem soğutması (CPU ve kasa) gereklidir. Intel platformlarında, X veya K serisi işlemciler önerilir.

HyperX Hakıında:

HyperX, oyunculara, PC üreticilerine, PC, konsol ve mobil güç kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama hedefi ile dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. HyperX’in misyonu, 16 yıldır oyun topluluğu ve daha fazlası için her tür oyuncu için oyun ürünleri – yüksek hızlı bellek, katı hal sürücüler, kulaklıklar, klavyeler, fareler, konsol oynatıcılar için şarj aksesuarları, USB flash sürücüler ve fare altlıkları geliştirmektir. Ödüllü HyperX markası, sürekli olarak üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sağlayan ürünler sunmasıyla tanınmaktadır. HyperX donanımı, en katı ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenlerle üretildiği için dünya çapında ünlü elçilerin, profesyonel oyuncuların, teknoloji meraklılarının ve over-clock’la ilgilenenlerin seçimidir. HyperX, dünya çapında 70 milyondan fazla bellek modülü, 10 milyon oyun kulaklığı ve bir milyon klavye satmıştır.

Facebook.com/hyperxcommunity adresinde küresel #HyperXFamily’e katılın, HyperX ürünlerinin konsol deneyiminizi nasıl geliştirebileceğini ve hyperxgaming.com adresinden hem sizin hem de PC’niz, konsolunuz veya mobil cihazınız için performansı nasıl artırabileceğini öğrenin. Seviyeniz ne olursa olsun, hangi türlerde oynarsanız oynayın, temel inancımızla her yerde tüm oyun meraklılarını kucaklıyoruz – We’re All Gamers!

İnternet sitesi: http://www.hyperxgaming.com/

Twitter: https://twitter.com/HyperX

Instagram: https://www.instagram.com/hyperx/

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Youtube:https://www.youtube.com/user/kingstonhyperx

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*