PUBG MOBILE “Kış Festivali” Yılbaşı Heyecanı Erangel’e Getiriyor

 

 Yeni güncellemeyle birlikte dünyanın en popüler mobil oyununa donmuş şatolar, buzlu bölgeler ve yeni eşyalar geliyor

 

PUBG MOBILE’a gelen özel yılbaşı içerik güncellemesiyle birlikte kış temalı oyun modu “Kış Festivali” oyunculara sunuldu. Mobil oyuncular, bu yeni moda girerek, sevilen Erangel haritasının benzersiz bir versiyonunda kış temalı lokasyonları, karla kaplanmış anıtları, yeni dekorasyonları ve dahasını gezebilecekler. “Kış Festivali” içerik güncellemesine sahip PUBG MOBILE, App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

 

 

 

Yeni “Kış Festivali” etkinlik modunda oyuncular, Erangel haritasında rastgele ortaya çıkan ve içinde avantajlı eşyaların bulunduğu üç donuk şatoyu tecrübe edecekler. Haritaya eklenen buzlu bölgeler ise benzersiz bir alternatif savaş deneyimi sunuyor. Tüm bunların yanında donmuş tundrada kardan adam ve kar tavuğu toplayabilir, bunları düşman ateşinden korunmak için siper olarak kullanabilirler. “Kış Festivali” modu kısıtlı bir süre için oyunda olacak ve PUBG MOBILE ana menüsünden Erangel etkinlik modunu seçerek ulaşılabilecek.

 

PUBG MOBILE’ın Erangel haritasındaki buzlu yapılara ek olarak çeşitli yılbaşı özellikleri de oyuna eklendi:

  • Snowboard – Her etkinlik maçının başlangıcında oyuncular, sırt çantası tuşuyla aktifleştirilebilen ve kullanılabilen bir snowboard’a sahip oluyorlar. Bu sayede daha hızlı hareket etmek ve engellerin üzerinden atlamak da kolaylaşıyor
  • Yılbaşı Temalı Dekorasyon – Erangel yılbaşına uygun şekilde dekore edilmiş binalarla, şöminelerle ve yılbaşı ağaçlarıyla donatıldı.
  • Özel Etkinlikler – Çeşitli sürpriz “Kış Festivali” etkinlikleri oyuncuları ve topluluk üyelerini bekliyor.

 

PUBG MOBILE ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebilir.

 

Sosyal medyada resmi PUBG MOBILE hesaplarını takip etmek için:

 

 

 

Daha fazla bilgi için:

 

WASD İletişim

www.wearewasd.com

 

Ayşe Merve Kamacı / ayse@wearewasd.com / 0505 264 12 00

Özgür Yıldız / ozgur@wearewasd.com / 0 544 344 03 55

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*