CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077’nin İadesi Hakkında Açıklama!

CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077’yi özellikle oyunun PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki hatalarından dolayı iade etmek isteyen oyunculara ilişkin açıklama geldi.

Twitter’da yapılan açıklama şu şekilde:

“Sevgili oyuncular,

İlk olarak, sizlerden oyunun önceki nesil konsollarda gösterildiği gibi çalışmadığı ve satın alım kararınız ile ilgili doğru bilgi alamadığınız için özür diliyoruz. PlayStation 4 ve Xbox One’da oyunun daha iyi çalışması için daha çok çaba sarfetmeliydik.

İkincisi de şu, hataları ve oyunun çökmesine yol açan sorunları çözeceğiz ve tüm deneyimi iyileştireceğiz. İlk güncelleme yayınlandı ve bir sonraki de 7 gün içinde yayınlanacak. Ancak daha fazlası gelecek, geliştirmeler oldukça sık sık güncelleme yapacağız. Tatilden sonra çalışmaya devam edeceğiz ve iki büyük patch çıkaracağız. İlki Ocak ayında, ikincisi ise Şubat ayında çıkacak. İki patch de son nesil konsollardaki sorunların en öne çıkanlarını çözecek. Patch’ler çıkmadan içerikleriyle ilgili sizi bilgilendireceğiz. Bunlar oyunu üst düzey bir PC’deki gibi ya da yeni nesil konsollardaki gibi göstermeyecek, ancak bu deneyime şu ankinden daha yakın olacak.

Son olarak, oyunlarımızı satın alan herkesin oyundan memnun kalmasını istiyoruz. Eğer bize bir şans verirseniz memnun oluruz. Ancak eğer konsolunuzdaki oyundan memnun kalmadıysanız ve güncellemeleri beklemek istemiyorsanız, elinizdeki kopyayı iade edebilirsiniz. Dijital kopyalar özelinde lütfen PSN ve Xbox iade sistemlerini kullanın. Kutu versiyonları için ise lütfen önce iadeyi oyunu satın aldığınız dükkanda yapmayı deneyin. Eğer bu mümkün olmazsa lütfen bize helpmerefund@cdprojektred.com‘dan ulaşın ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapalım. Bugünden itibaren bize 21 Aralık 2020’ye kadar ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Marcin Iwiński, Adam Kicinski, Adam Badowski, Michał Nowakowski, Piotr Nielubowicz, Piotr Karwowski

Not: PC oyuncuları da düzenli güncellemeler alacak.”

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*