4 Yeni Oyuna NVIDIA Reflex Desteği Geliyor; Call of Duty: Black Ops Cold War Bundle Paketi Süresi Uzatıldı!

NVIDIA Reflex, CRSED (12/11), Enlisted (12/14), Mordhau (12/7) ve Warface (11/18) gibi oyunlarda düşük gecikme modunu desteklemek için güncellendi. Bu sayede birinci şahıs nişancı oyunları hayranları çok daha iyi performans gösterebilecekler. NVIDIA Reflex özelliği, tüm GeForce 900 serisi ekran kartlarında ve daha yeni sürümlerde mevcut.

 

NVIDIA Reflex sayesinde dört oyunda da sistem gecikmesinde önemli düşüşler yaşanıyor. Reflex etkinleştirildiğinde sistem gecikmesi CRSED’te %23, Enlisted’te %20, Mordhau’da %41 ve Warface’de %22 oranında azaltılıyor.

Bu oyunlar, Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Warzone, Fortnite, Valorant, Destiny 2 ve Apex Legends’ı içeren ve birinci şahıs nişancı oyunlarında yüksek performans gösteren Reflex’i destekleyen oyunların bulunduğu listeye dahil oluyor.

NVIDIA Reflex, rekabetçi oyunlarda sistem gecikmesini ölçen ve azaltan devrim niteliğinde bir ekran kartı, G-SYNC ekran ve oyun içi teknolojileri paketidir. NVIDIA Reflex’in birinci şahış nişancı oyuncularına sağladığı avantajı gözlemlemek için yeni Call of Duty: Black Ops Cold War’un düşük gecikme videosunu izleyebilirsiniz.

 

Call of Duty: Black Ops Cold War Bundle Paketinin Süresi Uzatıldı

Heyecan verici yeni teknik özelliklerin tümünü deneyimlemenin tek yolu NVIDIA GeForce serisi ekran kartı olduğundan NVIDIA, GeForce RTX 3080 ve GeForce RTX 3090 grafik kartları ve masaüstü sistemlerini satın alan oyunculara Call of Duty: Black OPs Cold War oyununu hediye ediyor. Bu şansı yakalamak için 11 Ocak’a kadar belirli perakendecilerden ve perakende satış mağazalarından 3090 veya 3080 grafik kartı satın alabilirsiniz.

İlgili Linkler:


GeForce.com’da dört yeni NVIDIA Reflex oyunu makalesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/november-2020-rtx-reflex-game-update

GeForce.com’da NVIDIA Reflex:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/reflex-low-latency-platform/

NVIDIA Sürücü indirmeleri:

https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

 

İlgili videolar:

Call of Duty: Black Ops Cold War’da NVIDIA Reflex:

https://www.youtube.com/watch?v=Kmh1GLLYN0g&feature=youtu.be

NVIDIA Reflex nedir:

https://www.youtube.com/watch?v=-cXg7GQogAE&feature=emb_logo

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*