Rogue Company, Paladins ve Smite’ın 2021 Planları Açıklandı

Hi-Rez Studios dün düzenlediği sunumda Rogue Company, Paladins ve Smite’a 2021’de gelecek içerik planlarından bahsetti.
Rogue Company: Yepyeni Rogue Kestrel, önümüzdeki ay Rogue Company’nin Birinci Yılındaki ilk sezonunu başlatacak. Kestrel, zamanını Rogue Company ile dünyayı olası bir yıkımdan kurtarmaya ve çok uluslu bir iş imparatorluğunu yönetmeye ayırıyor. Savaş alanına gelişmiş bir taarruz tüfeği, SMG ve Halo Drone’ları getiren Kestrel, hem savaş alanında hem de toplantı odasında katıldığı tüm mücadeleleri kazanmasıyla ünlü. Topluluğun istediği Dönemsel Rogue Company Battle Pass etkinlikleri de Birinci Yıl boyunca yayınlanacak. Birinci Battle Pass, Fixer, Dallas ve Trench için yeni Kıyafetler gibi çeşitli ödüllerin yanı sıra bugüne kadarki ilk Efsanevi Scorch Kıyafetini içeriyor. Yeni modlar ve haritalar da yolda. Esrarengiz Jackal organizasyonu tarafından yıldızlara roket göndermek amacıyla kurulan gizli bir konum olan The Hollows, ilk yeni olacak. Ayrıca önümüzdeki güncellemede yeni 2’ye 2 Wingman modu yayınlanacak ve oyuncular yepyeni Skirmish haritalarında kıyasıya savaşacak.
Paladins: Dördüncü sezon Calamity, 3 Şubat’ta yeni şampiyon Yagorath ile başlıyor. Battle Pass sisteminde de düzenlemeler yapılacak. Dördüncü sezondan itibaren yenilenen Etkinlik Biletleri her yama güncellemesiyle yayınlanacak ve oyunculara yıl boyunca daha sık bir şekilde Özel Kaplamalar ve İfadeler gibi yeni içerikler kazanma fırsatı sunacak. 2021 boyunca Paladins’e harita güncellemeleri, genişletilmiş özel oyun modu seçenekleri ve merakla beklenen sınırlı süreli modların geri dönüşü gibi pek çok yeni güncelleme gelecek.
Smite: 26 Ocak’ta başlayacak olan sekizinci sezon Babil mitolojisinden ilham alan yeni süslemelerle Conquest haritasını yeniden düzenleyecek. Yeni oynanabilir Tanrılar ise Tiamat ve Gılgamış. Her iki Tanrı da 2021’in başlarında eklenecek ve Tiamat önümüzdeki ay oyunda olacak. Yeni Battle Pass ve espor turnuvaları da yolda.
“2021 tüm Hi-Rez oyunları için inanılmaz bir yıl olacak ve tüm yeni içerikleri oyuncularımızla paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyunlarımızı destekleyen tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz. Siz olmasaydınız sahip çıktığımız bu oyunları geliştirmemiz mümkün olmazdı. Rogue Company’deki taktiksel çatışmalar, Smite’taki destansı çarpışmalar veya Paladins’teki hızlı aksiyon arasından seçiminiz ne olursa olsun, müthiş yeni sezonları başlayan oyunlarımızda görüşmek üzere!”

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*