Assassin’s Creed Valhalla Wrath Of The Druids Çıkış Tarihi 29 Nisan 2021

Ostara Sezonu’nun ilk güncellemesi Ostara Festivali, oyuncuları Ravensthorpe’un özel bir alanında 8 Nisan 2021’e kadar sürecek olan bir oyun içi etkinliği keşfetmeye davet ediyor. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli Paskalya temalı şenlikler sunulacak:

  • Yerleşim alanı dekorasyon etkinliği.
  • İçme, okçuluk ve dövüş mini oyunları.
  • Üç yeni karakter görevi: Eivor, Yumurta Avı ile Mayıs Kraliçesi kutlamalarının tadını çıkarabilir ve yerleşim alanını gece ruhlarına karşı koruyabilir.
  • Üç yeni yetenek: Fearless Leaper, Eivor’un düşmanların tepesine ustaca atladığı bir saldırı gerçekleştirmesini sağlar. Raven’s Loot ve Loot Food yetenekleri ise, uzaktan veya yakın mesafede savaşırken Eivor’un ganimet toplama verimliliğini artırır.
  • Yerleşim alanı dekorasyonları ve özelleştirme ögeleri gibi özel ödüller.

Ostara Festivali’ne erişebilmek için, oyuncular İngiltere’ye ulaşmalı ve Grantebridgescire veya Ledecestrescire hikâye bölümlerinden birini tamamlamalıdır. Oyuncular yerleşim alanını ziyaret ettiğinde festival otomatik olarak aktif hale gelecektir. Mayıs Kraliçesi etkinliğine erişmek için, oyuncuların yerleşim alanı 3. seviyeye ulaşmış olması gerekir.

Bugünden itibaren oyuncular, Eivor’un teçhizat görünümünü görsel özelleştirme ile değiştirebilecekler. Bu, daha çok şekil değiştirme veya oyun içinde “Change Appearance” olarak biliniyor. Eivor sadece görsel olarak özelleştirildiği için esas teçhizat ve zırh özellikleri değişmeden kalır. Bu da oyuncuların ekipman setlerine sadık kalmalarına ve içlerindeki Viking’i kendi stilleri ile serbest bırakmalarına olanak tanır. Bir teçhizat parçası veya silah bulunduğunda, Ravensthorpe’daki Demirci ziyaret edilerek o eşyanın görseli aynı kategoride yer alan başka bir eşyaya gümüş karşılığında uygulanabilir.

Altair’in Kıyafeti’ni almak mümkün

Assassin’s Creed Valhalla topluluğunu kutlamak için oyuncular; Altair’in Kıyafeti, Yule Ekipman Seti ile kozmetik eşyaları ve 300 Opal’i ücretsiz edinecekler. Ödülleri elde etmek için Animus Mağazası’na erişmeleri gerekir.

Gelecekteki iki güncelleme, Ostara Sezonu’na aşağıdakiler dahil daha fazla içerik ekleyecek:

  • Mastery Challenge: İkinci bir güncelleme, Assassin’s Creed Valhalla’nın temel dövüş mekaniğine yeni bir oyun modu ekleyerek tekrar oynanabilirliği yüksek bir savaş deneyimi getirecek. Yerleşim alanına bir Üstat geliyor. Kendisi, Eivor’un Üstat rütbesine yükselmesi için onu eğitir ve çeşitli zorlukları aşmasını sağlayarak ona ilham verir.
  • İlave ödüller.

29 Nisan’da yayınlanacak olan Wrath of the Druids’te oyuncular İrlanda’ya seyahat ederek eski ve gizemli bir Druid kültünün gizemlerini çözmek için üyelerini takip edip sırlarını keşfedecekler. İrlanda mitlerini ve halk bilimini yakından inceleyip İrlanda kralları arasında nüfuzlarını artırırken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı alanlarda savaşmaları gerekecek. Wrath of the Druids genişletmesi bağımsız olarak 24,99 euro karşılığında satın alınabilir. Oyuncular genişletmeye şu anda 39,99 euro karşılığında sunulan Sezon Kartı ile de erişebilir. Sezon Kartı ayrıca; Assassin’s Creed Valhalla Gold, Ultimate ve Collector’s sürümlerinin bir parçası olarak bulunuyor.

Ubisoft Montreal* liderliğindeki geliştirme ile Assassin’s Creed Valhalla, oyunculara M.S. dokuzuncu yüzyılda sonsuz savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç’ten göçen efsanevi bir Viking savaşçısı Eivor olarak oynama deneyimi sunuyor. Oyuncular, Viking savaşçılarının acımasız dövüş stilini yenilenmiş bir çift silahlı savaş sistemi ile yeniden yaşayabilir ve de akınlar, taarruzlar ve yerleşim alanı gibi yeni oyun özelliklerinin yanı sıra yenilenmiş bir ilerleme ve ekipman geliştirme sistemini deneyimleyebilir. Siyasi ittifaklar, savaş kararları ve diyalog seçimleri Assassin’s Creed Valhalla dünyasını etkileyebilir, bu nedenle oyuncular klanlarının evini ve geleceğini korumak için akıllıca seçim yapmalıdır.

Assassin’s Creed Valhalla; Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC için Epic Games Store ve Ubisoft Store’un yanı sıra Stadia ve Amazon Luna’da.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*