XPG’den Oyuncular için Yeni M.2 SSD SPECTRIX S20G

Markanın oyuncular düşünülerek tasarlanan M.2 SSD modeli SPECTRIX S20G, yüksek okuma/yazma performansı ve RGB aydınlatması ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor

22.03.2021 – Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, M.2 SSD ailesini SPECTRIX S20G modeliyle genişletiyor. Ürün metal yüzeyle bütünleşik x şeklindeki RGB aydınlatmasıyla son derece etkileyici bir görüntüye sahip. S20G saniyede 2500MB’a varan okuma ve 1800MB’a varan yazma hızlarıyla performans bakımından da kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor.

Her Yönüyle Oyuncular İçin Tasarlandı

XPG SPECTRIX S20G SSD farklı tasarımıyla oyuncular için tasarlandığını bir bakışta belli ediyor. Ürünün fırçalanmış metal yüzeyini bölen x şeklindeki RGB aydınlatması dinamik bir hava katarken oyuncu karakterini de güçlü biçimde vurguluyor. S20’nin aydınlatma efektleri XPG RGB Sync uygulamasının yanı sıra önde gelen anakart üreticilerinin kendi yazılımları aracılığıyla da kontrol edilebiliyor.

Oyunlarda Yüksek Performans

Çapıcı görüntüsüne yakışır bir performans sahibi olması için 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen S20G M.2 SSD, sahip olduğu NVMe 1.3 teknolojisi sayesinde PCIe 3 arabiriminin olanaklarından sonuna dek yararlanıyor. Saniyede 2500MB’a kadar çıkan okuma ve 1800MB’a çıkabilen yazma hızları ile oyunların yüklenme süreleri kısaldığı gibi oyun içi performans da daha akıcı hale geliyor.

En yeni AMD ve Intel platformlarıyla uyumlu olan S20GSLC Önbellek teknolojisi ile rasgele okuma ve yazma performansı konusunda 160K/190K IOPS değeri sunuyor. 500G ile 1TB kapasite seçenekleri olan ürün, Düşük Yoğunluklu Eşlik Kontrolü (LDPC) hata düzeltme teknolojisi ise ürünün geniş bir yelpazedeki olası veri bozulmalarını tespit edip düzeltmesine yardımcı oluyor. Bu sayede kullanıcı verilerinin bütünlüğü ve güvenliği sağlanmış oluyor.

XPG Hakkında

Xtreme Performance Gear (XPG), ADATA Technology’nin yüksek performanslı PC donanımı sunan bir markasıdır. XPG ürünleri, mümkün olan en üst düzey dayanıklılık ve performansı sunmak için ADATA’nın zorlu A+ Testleri’ni başarıyla geçmeleriyle kendilerini kanıtlamış donanımlardır. XPG oyunculara, donanım meraklılarına ve overclock ile uğraşan kullanıcılara tadını son hızda çıkaracakları muhteşem bir deneyim sunuyor. Gelişmiş teknik özellikleri yanında şık ve güçlü tasarımlarıyla öne çıkan XPG ürünleri, Japonya Good Design Awards ve Taiwan Excellence Gold Awards gibi prestijli ödüllere lâyık görülmüştür. Overclock meraklılarının ve dünyaca ünlü e-spor takımlarının değişmez donanımları arasında yer alan ADATA XPG ürünleri, zaferi hedefleyen her oyuncunun tercihidir.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*