Fallout 76 oyuncuları 2021 yılında içeriğe doyacak

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi, görünüşe göre ilkbahar aylarında gelecek. Bu güncelleme ile birlikte, setlerinizi hızlı değiştirebileceksiniz. Dahası da, 25 seviye ve sonrasında, puanlarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilecek ve geçiş yapabileceksiniz.

Fallout 76 Steel Reign güncellemesi yazın gelecek ve kendisi, serinin en çok sevilen ekibi ile ilgili. Yeni hikaye içerikleri getiren bu güncelleme, Brotherhood of Steel ekibi ile ilgili hikayeler anlatacak. Yeni görevler, lokasyonlar, ödüller, NPC’ler gibi şeyler, bu güncelleme ile birlikte gelecek. Ayrıca, bu güncelleme ile birlikte, Legendary seviyede eşyalar ve modüller de yapılabilecek.

2021 yılı içerisinde gelecek olan diğer güncellemeler hakkında daha az bilgi bulunuyor. Sonbahar aylarında gelecek olan Fallout 76 Worlds Are Changing güncellemesi, özel dünyalar ile ilgili bir güncelleme olacak. Kış aylarında gelecek olan Tales From the Stars güncellemesi ise, dünya dışı bir etkinliği bizlere getirecek. Bethesda ekibi, oyunu canlandırmak için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Oyunla hala bu kadar ilgileniyor olmaları gerçekten güzel bir detay.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*