Watch Dogs Legion Bu Hafta Oynaması Ücretsiz!

Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın 25-29 Mart tarihleri arasında oynaması ücretsiz olacağını duyurdu. Yakın gelecek Londra’sındaki her karakter hem tek oyunculu hem de çevrim içi modlarda Ücretsiz Hafta Sonu Denemesi sırasında örgütlenip oynanmaya hazır olacak.

Oyuncular, yerel barlarda dart oynamak ve çıplak el boksu dövüşlerine katılmak gibi tüm açık dünya etkinliklerine göz atabilecek ve aynı zamanda Londra Şehri ve Lambeth de dahil olmak üzere sekiz ilçenin yarısını keşfedebilecekler. Ayrıca oyuncular, Skye Larsen görevine kadar oyunun hikayesinde ilerleyebilecekler.

Mücadeleye devam etmek isteyen oyuncular, oyun ilerlemelerini kaydedecek ve Watch Dogs: Legion ile sezon kartı için belirli platformlarda indirimlerin keyfini çıkaracaklar:

  • Xbox: 23 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 indirim.
  • PlayStation: 24 – 31 Mart tarihleri arasında Standart ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Ubisoft Store: 18 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve de sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Windows PC için Epic Games Store: 25 Mart – 8 Nisan tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.
  • Stadia: 25 – 29 Mart tarihleri arasında Standart, Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve sezon kartında yüzde 25 indirim.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*