Hotel Life: A Resort Simulator Konsollar ve PC için Duyuruldu

Hotel Life, cennetten bir köşedeymiş gibi görünen yerlerde yaptığın tatillerin arka planındaki yönetimini ele alan ilk otel simülasyonu! Amacın, otelini idare ederken ve geliştirmeyi sürdürürken konuklarına unutulmayacak anılar biriktireceği bir ortam sağlamak! Tatilcilerin oteline kayıt yaptırdığı andan otelinden ayrılana kadarki süreç içinde konaklamalarını gözlemle ve tüm aşamaları idare et.
Kendi Otelini İnşa Et
Otelin için ideal konumu seç, gereken tüm tesisleri inşa et (resepsiyon, restoran, havuz, bungalovlar vb.) ve istediğin şekilde tasarla. İç ve dış mekânları gönlünce döşeyebilirsin. Renleri ve malzemeleri (beton, ahşap, plaster, taş vb.) seçerek farklı ortamlar oluştur.
Müşteri Hizmetleri
Konuklarını havaalanında karşıla ve konakladıkları süre boyunca onları rahat ettir. Kalifiye elemanlar işe alana kadar, konukların otele giriş yaptıkları andan otelden ayrıldıkları ana kadar tatillerinin her alanından yalnızca sen sorumlusun (temizlik, etrafın toplanması, yemek, eğlence vb.). Programını doğru planladığından emin ol çünkü aynı anda iki yerde birden olamazsın. Konukların ne kadar memnun olursa internette yaptıkları yorumlar da o kadar iyi olur.
Girişimcilik
Girişimcilik ve idarecilik yeteneklerin sürekli olarak sınanacak. İdareci olarak işe eleman almak, yapılması gereken işleri organize etmek, rezervasyonlarla ilgilenmek, yemek menüsü hazırlamak, otelin kâr marjına göre düzenlemeler yapmak gibi sorumluluklara sahipsin. Hedeflerine ulaşmak ve doğru yatırım kararları vermek için ihtiyacın olan araçları elde etmelisin. Temel otel tesislerini inşa ettikten sonra bütçen el verdiğince tesislerini genişletebilir ve geliştirebilirsin. Daha büyük bir havuz, sauna, DJ platformu veya yeni spor ekipmanları ekleyebilirsin. Burada sınırları sen belirliyorsun, sonuçta senin otelin ve canının istediğini yapabilirsin!
Sandbox Modu (Serbest Mod) kendi macerasını seçmek isteyenlere göre. Var olan bir otelin yönetimine geçebilir veya her şeye sıfırdan başlayabilirsin.
Şöyle birkaç adım geri çekilip inşa ettiğin güzelliğe doyasıya bakmak mı istiyorsun? O halde “Wait Mode”u (Bekleme Modu) kullanarak minik bir tatil yapıp günün geri kalanını sorumluluklarına kafa yormadan geçirebilirsin.
Career (Kariyer) modunda küçük aile otelini devralarak, akrabalarına kendi önemli işleriyle uğraşmaları için fırsat tanıyabilirsin. Bu, işinde deneyim kazanmak ve kendi kariyerine adım atmadan önce idareciliği öğrenmek için mükemmel bir fırsat.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*