LG UltraGear eRacing Galibi Belli Oldu!

Dünyanın ilk Nano IPS ekranı özelliğine sahip LG Ultragear oyuncu monitörlerinin desteği ile gerçekleşen LG UltraGear eRacing’in kazananı belli oldu. 27 Mart 2021 Cumartesi günü, LG Türkiye YouTube kanalından Serhan Acar’ın anlatımı ile canlı olarak yayımlanan yarışı, Fırat Albayram önderliğinde yarışan pilot Taha Küçükkut oldu ve ve dünyanın ilk NaNo IPS ekranına sahip oyuncu monitörü LG UltraGear 27GN950’yi kazandı.

Şampiyonların tercihi LG UltraGear monitörlerin desteği ile gerçekleşen, motorsporları tutkunlarını bir araya toplayan LG UltraGear eRacing finali heyecan dolu dakikalara sahne oldu. Oyun incelemeleri ve yarışları denince en akla gelen isimlerden Enis Kirazoğlu, Fırat Albayram, Mervan Tepelioğlu ve Buğra Akpınar’ın oluşturduğu 4 takımda yerini alan oyuncular, 27 Mart Cumartesi günü LG’nin Youtube kanalında, Serhan Acar’ın anlatımıyla canlı olarak gerçekleşen finalde kıyasıya yarıştı. Yaklaşık 1 saat süren zorlu yarışın galibi ise, Fırat Albayram önderliğinde yarışan pilot Taha Küçükkut oldu.

Heyecanın yanı sıra, muhteşem bir görsel şölene de ev sahipliği yapan yarışın kazananı Taha Küçükkut, LG UltraGear 27GN950’nin de sahibi oldu.

Şampiyonlar UltraGear Kullanır

LG UItraGear Monitörler, oyun severler ve profesyonel Espor oyuncuları tarafından tercih ediliyor. Dünyanın ilk 4K IPS 1 ms (GtG) Oyun Monitörü olan LG UltraGear 27GN950, 27 inç-68 santimetrelik ekranıyla da oyun severleri en heyecanlı maceraları bire bir yaşamaya davet ediyor. Öte yandan 4K UHD çözünürlüğe sahip bu monitör, DCI-P3 renk gamının yüzde 98’ini ve 10 Bit rengi kapsıyor. Üstün renk kalitesini mükemmel hızla buluşturmayı başaran UltraGear 27GN950 dünyanın ilk 4K IPS 1 ms (GtG) oyun monitörü 144 Hz’lik ultra yüksek hıza, ‘overclock’ta ise 160hz sahip. LG ULtraGear 27GN950 ayrıca NVIDIA onaylı G-SYNC® uyumluluğuna da sahip. NVIDIA tarafından test edilen ve resmi olarak doğrulanan G-Sync® uyumluluğu sayesinde monitör, ekran yırtılmasının önüne geçip takılmayı en aza indirerek Esporculara daha sorunsuz ve daha hızlı bir oyun deneyimi de sunuyor.

LG UltraGear 27GN950 modelini detaylı incelemek için; https://www.lg.com/tr/monitor/lg-27gn950-b-lg-ultragear-oyun-monitr

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*