PUBG Lite Kapatılıyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın düşük sistem gereksinimlerine sahip oynaması ücretsiz versiyonu PUBG Lite yakında kapatılıyor.
Oyunun resmi sitesi dün kapatıldı ve artık yeni indirme yapılamıyor. 29 Nisan’da hizmet sonlandırılacak ve 29 Mayıs itibarıyla oyuncu desteği sunulmayacak.
Yayıncı Krafton’un konu hakkında yaptığı açıklama:
“Bizimle birlikte olan müthiş sayıda PUBG LITE severin tutkusu ve desteği için son derece minnettarız.COVID-19 pandemisinin zorlu zamanlarında PUBG LITE’ın taraftarlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sunduğunu umuyoruz.
Ne yazık ki uzun uzun düşündükten sonra hizmeti kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.
Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz. PUBG LITE Facebook, oyun hizmeti sonlandırıldıktan sonra dahi bir sonraki bildirime kadar açık olacak. Hizmetin sonlandırılmasıyla ilgili sorularınız için lütfen https://litesupport.pubg.com/ adresi üzerinden oyuncu destek birimimizle temas kurun.
Herkese en derin takdirlerimizi ve en içten özürlerimizi sunmak istiyoruz. Bizimle geçirdiğiniz zamandan keyif almış olduğunuzu umuyoruz, lütfen gelecekteki çabalarımızı takip etmeye devam edin.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*