Fortnite: Zıp Zıp Yumurta Avı Başladı

Bu, tavşan kostümleri, renkli yumurtalar ve Öldek tarafından sunulan özel bir görev de dahil olmak üzere bir dizi yeni içeriğin Fornite’a geldiği anlamına geliyor. Öldek’in birden fazla aşamalı Efsanevi görevlerini tamamlamak için adanın etrafına gizlenmiş Zıp Zıp Yumurtaları bulmanız gerekiyor. Bu görevde size yardımcı olmak için, bu Zıp Zıp yumurtaları bulabileceğiniz en iyi yerleri aşağıdaki görev rehberimizde anlattık.

Öldek’in efsanevi görevi

Öldek’in ilk ödülü Çelik Vakvaklar kazmasıdır. Bu yakın dövüş tabanlı eşya, 10 Zıp Zıp Yumurta topladığınızda açılır. Sorun şu ki şu anda herkes yumurta avlıyor, bu nedenle 10 yumurta elde etmek duyulduğundan daha zor olabilir.

Zıp Zıp Yumurtaların yerleri

Zıp Zıp Yumurtalar, boyutları ve dekoratif desenleriyle öne çıkıyor. Bu yumurtaların hepsini, tek bir maçta bulmak biraz zor olabilir. Bunun nedeni ise yumurtaların bütün haritaya dağıtılmış olmasıdır. Bu arada unutmadan, evet yumurtalar her oyunda aynı yerde çıkmıyor.

Oyunda Zıp Zıp Yumurta bulabileceğiniz birkaç nokta bulunuyor ancak buralarda yumurta bulmanız tamamen şans faktörüne bağlı. Birileri sizden önce bu noktalardaki yumurtaları alabilir ya da yumurtalar o noktada ortaya çıkmayabilir. Ancak oyunda, birkaç yumurta bulmanızın neredeyse garantili olduğu bir alan bulunuyor. Hadi gelin bu alanlar birlikte göz atalım.

Söz konusu alan Ağlayan Ormanların Doğusu ve Kulenin Güneyinde bulunuyor. Bu yükseltilmiş alan, yumurta giyen büyük tavuk NPC’si Cluck’ın evi gibi görünüyor. Evin hemen dışında 4 veya 5 yumurta ortaya çıkıyor. Cluck’ın evine ilk siz inin ve toplayabildiğiniz kadar yumurta toplayın, 10 yumurtaya sahip olana kadar bunu tekrarlayın.

Not: Cluck’ın evini haritada göremiyor olabilirsiniz. Ormanda nereye gideceğinizi bulmanız biraz zaman alabilir. İşin püf noktası, Cluck’un kampının güneydoğusundaki bir nokta olan Primal Gölü’ne gitmektir.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*