Super Mario Party için Online Oynanış Güncellemesi Yayınlandı

Nintendo, Nintendo Switch için Super Mario Party’ye çevrimiçi çok oyunculu mod* ekleyen ücretsiz bir yazılım güncellemesi yayınladı.
Yazılım güncellemesini yükledikten sonra, Nintendo Switch Online üyeliğine sahip oyuncular, oyunun sahibi olan Nintendo Switch arkadaş listesindeki uzaktaki arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak oynayabilir. Bir şifre paylaşarak diğer oyuncularla oynamak da mümkün.
Aşağıdaki oyun modlarının tümü çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncuyla oynanabilir:
• Mario Party: 20 oynanabilir karakter arasından seçim yapın ve bir zar atarak çeşitli oyunlarda yarışın. Jeton kazanmak için aksiyon dolu mini oyunlara katılın ve bunları eşyalar veya Yıldızlarla takas edin. Oyunu en çok Yıldızla bitirin – diğer oyunculardan alınanlar da dahil! – kazanan tacı takar.
• Partner Party: İki oyuncu en çok Yıldızı almak için güçlerini birleştirir ve ikili olarak birlikte çalışır. Her oyuncu, akıllı stratejilerin ve dramatik düelloların yolunu açarak, Yıldızların peşinde tahtada serbestçe hareket edebilir.
• Minigames: Dahil edilen 80 mini oyunun yetmişi çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir, böylece arkadaşlarınız ve aileniz düzinelerce hızlı tempolu mini oyunda savaşabilir.
En fazla dört arkadaş veya aile üyesi, her biri bir Joy-Con kullanarak çevrimiçi olarak birlikte oynayabilir.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*