Mayıs 2021: Bu ay çıkacak oyunlar

4 Mayıs

Bir grup sevimli robotu kontrol ettiğiniz ve yeni bir gezegende yerleşik hayata geçmelerine yardımcı olduğunuz The Colonist, 4 Mayıs’ta PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’e çıkıyor.

6 Mayıs

Popüler shoot’em up oyunu Raiden 4 Mikado, yepyeni oyun müzikleriyle 6 Mayıs’ta Nintendo Switch’te yer alacak. 6 Mayıs’ta çıkacak olan diğer oyunlara değinecek olursak IOS oyunu olan ve şehir boyunca havalı hareketler yapmanıza olanak sağlayan Skate City, Switch, PlayStation, Xbox ve PC’de kaykay severlerle buluşacak.

Diablo 2 Resurrected ile tekrardan gündeme gelen dungeon crawler türü, dört oyunculu RPG oyunu Demeo ile Steam VR ve Oculus Quest aracılığıyla sanal gerçeklik evrenine ekleniyor. RPG ögeleri içeren hayatta kalma oyunu Highrisers ise 6 Mayıs’ta PC’ye çıkacak.

7 Mayıs

Hayatta kalma oyunu demişken, Resident Evil Village’dan bahsetmezsek olmaz. Village 7 Mayıs’ta Xbox One, Series X, PS4, PS5, PC ve Stadia’ya geliyor. Kurt adamlar, vampirler ve kafalarına yastık kılıfı geçirmiş goblinlerle dolu olan bu köyde hayatta kalmak biraz zor gibi duruyor.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*