Riot Games, Valorant’a Özel Yeni Bir Platform Açtı

Riot Games, geliştirdiği rekabetçi, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu Valorant için yeni bir yenilik getirdi. Bugün saat 15.00 itibariyle hayata geçen “Atış Serbest” isimli yeni platformla, oyuncular 2021 yılı boyunca devam edecek pek çok yarışmaya katılım sağlayıp, geniş ödül havuzundan faydalanabilecekler.

Riot Games Türkiye özelinde hayata geçirilen “Atış Serbest” platformunda oyuncular, Valorant evrenindeki her alandan sürpriz yarışmalarla karşılaşacaklar. Oyuncular, 11 Mayıs tarihinde açılan Atış Serbest‘in resmi sitesinden sene boyunca her ay yeni yarışmalarda yarışma fırsatı yakalayabilecekler. Platform kapsamında oyuncuların karşısına Valorant dünyasına dokundukları her alandan bir yarışma konusu çıkması ve bu şekilde çeşitli ödüllere kavuşmaları hedeflendi. Bu kapsamda oyuncular sanatçı yönlerini ortaya çıkarabilir, başlarından geçen en saçma olayı paylaşabilir veya çok iyi oyunları kovalayabilirler.

Yeteneklerinizi sergileyin ve ödül kazanın

Oyun severler, Atış Serbest’in resmi sitesine girdiklerinde çeşitli yarışmalarla karşılaşıp, bunlardan kendilerine uygun olan bir tanesini seçip kendi oyun için gönderilerini paylaşabilecekler. Kazanan isimleri ise siteyi ziyaret eden diğer oyuncuların oyları belirleyecek.

Lansmana özel 6 yarışma

Platform kapsamında oyuncuları Valorant etrafında yaşadıkları her deneyimi konu alan yarışmalar bekliyor. Lansman özelinde 6 yarışma aynı anda başlayacak ve 3 Haziran’a kadar devam edecek.

Bu süre zarfında oyuncular, oyun dünyasının sevilen isimleri Kendinemüzisyen, wtcN, Unlost, Legoo, cNed ve Eylül’ün jüriliğindeki kategorilerde yarışıp VP ödüllerini kazanabilecek. Her bir yarışma için ödül dağılımı ise şu şekilde olacak:

  • Birinci:20.000 Valorant Puanı
  • İkinci: 15.000 Valorant Puanı
  • Üçüncü: 10.000 Valorant Puanı

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*