Steam Sınırlı Süreli Oynaması Ücretsiz Olan Oyunlar!

Stellaris

Paradox Development Studios’un sunduğu bu bilim kurgu büyük strateji oyununda harikalarla dolu bir galaksiyi keşfedin. Çeşitli yabancı ırklarla etkileşime geçin, beklenmedik olaylarla tuhaf yeni dünyalar keşfedin ve imparatorluğunuzun erişimini genişletin. Her yeni macera neredeyse sınırsız olasılıklara sahiptir.

Beyond The Wire

1. Dünya Savaşının çamurlu, kanlı siperlerinde geçen gergin bir çok oyunculu FPS. 50’ye 50’ye kadar olan savaşlarda oyuncular, Büyük Savaş’ın çaresiz ve acımasız koşullarını yansıtan sinematik ortamlara dalacaklar. Otantik bir cephaneliğe ve benzersiz bir yakın dövüş sistemine sahiptir.

F1® 2020

F1® 2020 ile ilk kez F1® ekibinizi oluşturarak resmi ekipler ve sürücülerle yarışabilirsiniz. Eğlencesine yarış seçenekleriyle arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve yeni bölünmüş ekran görünümünde daha rahatça yarışabilirsiniz. Güncel ve klasik içeriklerle 22 farklı pistte yarışın tadını çıkarın.

Museum of Other Realities

Sanal gerçeklikte sürükleyici bir çok oyunculu sanat sergisi olan Museum of Other Realities, başkalarıyla büyüyen bir akıl almaz VR sanat koleksiyonunu bağlamak, paylaşmak ve deneyimlemek için bir alandır.

Chicken Invaders Universe

Galaktik keşif, uzay aracı özelleştirme ve topluluk yarışmalarının nefis lokmalarıyla çevrili, parmak uçuran ateş etme aksiyonunun lezzetli ve bağımlılık yaratan bir özü.

Crusader Kings II

Grand Strategy ustaları tarafından hazırlanmış bir deneyimde dünya tarihinin belirleyici dönemlerinden birini keşfedin.

Beneath a Steel Sky

Acımasız askerler tarafından kaçırılan ve yakınları katledilen Robert Foster, kendisini faşist bir yapay zekanın tiranlığı altında devasa bir metropol olan Union City’de bulur. Foster, en iyi arkadaşının devre kartı dışında tek başına, uğursuz gerçeği ve neden özellikle onun için geldiklerini keşfetmelidir.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*