Garena Free Fire Çinçin Mahallesinde: “Welcome to Çinçin”

Garena Free Fire cezbedici reklam filmleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak Ankara’nın ünlü Çinçin mahallesinde geçen reklam filmi bir yabancı turistin paraşüt ile mahallenin ortasına düşmesiyle başlıyor. 

 

Türkiye, 25 Mayıs 2021 

 

2019 ve 2020’de dünyanın en çok indirilen mobil oyunu olan Free Fire, son reklam filmi ile gençlerin oyun keyfini, mizahi bir bakış açısı ile anlatıyor. Yerel değerlere önem veren Garena, özellikle Türkiye’deki topluluğun beğenilerine yönelik özel içerikler geliştirmeyi hedefliyor. Garena’nın son reklam filmi de bu hedefin ciddi bir göstergesi. 

 

Ankara’nın Çinçin mahallesinde geçen reklam filmi, elektronik bağlamanın tınıları ile başlıyor. Sokakta tespih sallayanlar, Ankara misketi oynayan gençler, beyaz takım elbisesi ile koltuğunda oturan yaşlı amca, kümesteki tavuklar ve tabii ki güvercinler mahallede sıradan bir günü yaşarken, bir yabancı mahallenin ortasına paraşüt ile düşüyor ve Free Fire diye bağırıyor.  Bunun üzerine Çinçin’li bir delikanlı paraşütlü gence “Sakin ol free free. Burada herkes free yani” diyor. Tam o sırada paraşüt ile mahallenin ortasına düşen gencin aslında bir turist olduğu anlaşılıyor. Bir anda ortamda mahallenin dostane havası esiyor ve turist genç Çinçin’li gençlerle birlikte Free Fire oynamaya başlıyor. 

 

Reklam filminin sonu “Herkes ineceği yeri iyi seçsin, dikkat etsin. Bizim gençler Free Fire’da, heyecan dorukta. Sen de Free Fire indir. Ama ineceğin yere dikkat et” cümleleri ile tamamlanıyor. 

 

Reklam filmini izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=6mgc0_AywOw

Yönetmen koltuğunda Eralp Vardar’ın oturduğu, TBWA imzasını taşıyan filmin yapımcılığını 25 Film üstleniyor.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*