KONAMI ve ATALANTA B.C. El Sıkıştı

 

 

KONAMI VE ATALANTA B.C. ÖZEL PARTNERLİK ANLAŞMASI İMZALADI

 

Lisans, önümüzdeki sezondan itibaren eFootball PES serisine özel olacak

 

Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamada İtalya ligini üçüncü sırada tamamlayan ve İtalya’nın en iyi futbol kulüplerinden biri olan Atalanta Bergamasca Calcio (“Atalanta”) ile uzun soluklu bir partnerlik anlaşması imzaladıklarını açıkladı.

 

“Resmi Futbol Oyunu Partneri” olarak KONAMI, Atalanta logo ve formalarını 2021/22 futbol sezonunun başlamasıyla gerçek zamanlı futbol oyunlarında kullanabilecek.

 

PARTNERLİK VİDEOSU – https://youtu.be/_AvxoMgeMR0

 

Konami Digital Entertainment B.V. başkanı Naoki Morita, konuyla ilgili duygularını, “Bir yandan eFootball PES serisinin geleceğiyle ilgili yepyeni duyuruların hazırlıkları sürerken, Avrupa futbolunun parlayan yıldızı Atalanta B.C. ile gerçekleşen bu çok özel işbirliğini duyurmaktan dolayı çok mutluyum. Partner Kulüplerimizle omuz omuza ilerlemeye tüm dünyadan futbolseverlere keyifli oyunlar sunabilmek adına çok önem veriyoruz”, sözleriyle ifade etti.

 

Atalanta B.C. CEO.’su Luca Percassi ise partnerlikle ilgili düşüncelerini şu şekilde belirtti “KONAMI’yle yaptığımız anlaşmayı duyurmaktan dolayı mutluyuz. KONAMI öylesine büyük ve uluslararası bir marka ki sadece marka ismini telaffuz etmek yeterli. Bu işbirliği Atalanta’nın büyümesinde çok önemli bir aşamayı işaret ediyor”.

 

Italya’nın Bergamo şehrinden bir takım olan Atalanta 60 yıldır ülkenin en iyi liglerinde top koşturmakta ve Avrupa çapında oldukça sağlam bir hayran kitlesine sahip. Takım son iki sezondur Avrupa’nın en prestijli turnuvalarında son 16’da yer almayı başardı.

 

KONAMI’nin eFootball PES için yaptığı bu yeni işbirliği duyurusu, daha önce İtalyan Futbol Federasyonu, AS Roma ve SS Lazio gibi İtalyan futbolunun önde gelen kurum ve kulüpleriyle gerçekleşmiş anlaşmaların devamı niteliğinde.

 

eFootball PES 2021’in sahip olduğu lisansların tam listesine resmî web sitesinden ulaşabilirsiniz- https://www.konami.com/wepes/2021/eu/en/ps4/page/license

 

eFootball PES ile ilgili en yeni haberleri almak ve daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adresleri takip etmeyi unutmayın:

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*