Steam Sınırlı Süreli Oynaması Ücretsiz Olan Oyunlar!

Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione, yeni resmi GT World Challenge video oyunudur. Olağanüstü simülasyon kalitesi sayesinde oyun, resmi sürücülere, takımlara, arabalara ve devrelere karşı yarışan FIA GT3 homologated şampiyonasının gerçek atmosferini deneyimlemenizi sağlayacak.

Chair Simulator

Sandalyeler satın alın. Oturmak. Tamamen yeni Sit Point Sistemi ile Sit Point biriktirin. Sit Puanlarınızı yeni sandalyelere harcayın! İmkanlar sonsuzdur. Sandalye Simülatörü, Eames, Starcke, Bertoli, Corbusier, Thonet, Emeco, Panton, Jensen, Breuer, Van Der Rohe ve daha fazlasından en sevdiğiniz sandalyelere sahiptir!

Metamorphos

Tapınağı, onu bozan kötü bir güçten temizlemek için uyandırılan tapınağın koruyucusu rolünü üstlenin. Defiler Nafaset ile yüzleşmek ve kutsanmış vahaları restore etmek için bir dizi yozlaşmış sakin, vahşi yaşam ve koruyucu ile savaşın ve yolunuzu aşın.

Deadswitch 3

Deadswitch 3, hızlı tempolu 2D çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Yüzlerce silah ve çok sayıda tek başına ve takım tabanlı oyun moduyla aksiyon dolu savaşı deneyimleyin.

Crusader Kings II

Büyük Strateji ustaları tarafından hazırlanmış bir deneyimde dünya tarihinin belirleyici dönemlerinden birini keşfedin.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*