ByNoGame’den Kurtuluş Savaşı’nın 102. Yılında 102 Bin TL’lik Ödül !

19-22 Mayıs tarihlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Publishme imzasıyla düzenlenen Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali, ByNoGame destekleriyle gerçekleşti. Dört gün boyunca tüm mecralarda toplam 233 milyon kez görüntülenen İGEF 2021’de ByNoGame, Kurtuluş Savaşı’nın 102. yılında 102 bin TL’lik oyun kodu hediyelerini gençlerle paylaştı.

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu ve dijital dünyanın en çok sevdiği 60 ünlü konuğun katılımı ile ByNoGame destekçiliğinde düzenlendi. Etkinliğin ilk gününde canlı yayına konuk olan ByNoGame CEO’su Murat Kömürcü, sunucular Tuana Yılmaz ve Efe Uygaç’ın sorularını yanıtladı.

Murat Kömürcü: Hem oynayan hem geliştiren siz olun

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali konukları arasında yer alan ByNoGame CEO’su Murat Kömürcü,  ‘’Gençleri seviyoruz ve destekliyoruz. O yüzden bu güzel etkinlikte gençlerimize destek olmak için ‘’Biz de varız’’ dedik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yılını kutlamamız şerefine festival boyunca gençlerimize 102 bin TL’lik oyun kodu dağıtmak istedik’’ dedi. Kömürcü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gençlere tavsiyelerde bulundu:

‘’Atatürk bu devrim hareketinin başladığı günü,  gençlere adayarak gençlerden beklentisinin ne denli büyük olduğunu, onları ne kadar çok önemsediğini göstermiştir. Bu bağlamda gençlerin kendilerini geliştirmek için çok çalışması, okuması ve üretmesi gerekmektedir. Oyunları sadece oynayan değil aynı zamanda geliştiren tarafta olun. Teknoloji sayesinde artık her koşulda kod yazabilir, teknoloji geliştirebilirsiniz.

Bununla birlikte ülkesine faydalı bir birey olmanız için topraklarımızı, sularımızı önemseminizi isterim. Ormanları ve topraklarıyla bu güzel ülke gençlerini, gençler ise ülkesini korumalılar. Unutmamalı ki tüm bu değerler birbirini saran bir orman ve biz de bu ormanı oluşturan ağaçlarız.’’

ByNoGame’den gençlere ‘’Kod Yağmuru’’

Dört gün boyunca 40 saatten fazla canlı yayınla toplam 233 milyon kez izlenen İGEF 2021, bir kez daha Türkiye’nin en büyük online gençlik festivali olmayı başardı. Gençler tarafından yoğun ilgi ile takip edilen İGEF 2021’in en heyecanlı sekansları ise ‘’Kod Yağmuru’’ anlarında yaşandı. Sürpriz tutarlı ByNoGame kodları ile oyuncular en sevdiği oyunlarda diledikleri gibi harcama yaparak dört gün boyunca oyunun tadını doyasıya çıkardılar.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*