Ed Sheeran TikTok UEFA EURO 2020 Show’da Sahne Alacak

08 Haziran 2021, İstanbul – Geçtiğimiz aylarda Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2020’nin küresel sponsoru olan TikTok, bir dizi heyecan verici etkinliğe imza atıyor. Dünyaca ünlü sanatçı Ed Sheeran, spor ikonu David Beckham’la paylaştığı bir TikTok videosunda TikTok UEFA EURO 2020 Show’da yer alacağını duyurdu. Ed Sheeran’ın resmi TikTok hesabı @edsheeran üzerinden yayınlanacak konser, 25 Haziran Cuma günü Türkiye saatiyle 23.00’da Sheeran’ın Ipswich Town’daki Portman Road’daki evinde gerçekleşecek. Ed Sheeran konserde, yakında çıkacak yeni şarkısının yanı sıra en sevilen şarkılarını da seslendirecek.

25 Haziran’daki performansı kaçıran izleyiciler 26 Haziran saat 12.00, 27 Haziran saat 15.00 ve 9 Temmuz saat 22.00 tarihlerinde tekrar izleyebilecek.

TikTok’ta vereceği konser için heyecanlı olduğunu söyleyen Ed Sheeran: “TikTok’un UEFA EURO 2020 Show’unda Portman Road’dan canlı performans sergilemek için sabırsızlanıyorum. Hayranlarımın sevdiği şarkıların yanı sıra yeni şarkımı da ilk defa söylemek için dört gözle bekliyorum! 25 Haziran’da görüşmek üzere.”dedi.

TikTok İngiltere Müzik Operasyonu Başkanı Paul Hourican da konuyla ilgili düşüncelerini “UEFA Avrupa Şampiyonası’nda bu özel konser için Ed Sheeran’a ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. O, kendi neslinin en büyük pop yıldızlarından biri, çığır açan bir sanatçı. Bu özel anların tüm dünyadaki küresel TikTok topluluğu için özel olacağından eminim.” sözleriyle ifade etti.

TikTok ve UEFA, ilk defa bir dijital platformun sponsorluğunu üstlendiği uluslararası turnuvada,  herkesin sabırsızlıkla beklediği futbolla dolu yaz dönemine hazırlık yapıyor. Bu kapsamda artırılmış gerçeklik efektleri, özel kampanyalar, canlı yayınlar gibi etkinlikleri EURO 2020’nin resmi hesabı @euro2020 üzerinden gerçekleştirecek.

David Beckham- Ed Sheeran TikTok Video:

https://vm.tiktok.com/ZSJ9uyro8/

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*