Rainbow Six Extraction Oynanış Videosu Trailer Ve Çıkış Tarihi Belirlendi !

Rainbow Six: Extraction, Ubisoft Forward sırasında bugün büyük bir yeniden ortaya çıktı. Popüler Rainbow Six Siege Evreninde geçen PvE oyunu, üç arkadaşın ekip oluşturmasına ve gizemli ve ölümcül bir uzaylı maddesine karşı giderek zorlaşan bir dizi rauntta mücadele etmesine izin verecek. Extraction 16 Eylül’de çıkacak.

İlk olarak E3 2019’da Rainbow Six: Parasite olarak duyurulan, yeni adı verilen Rainbow Six: Extraction, PvP Rainbow Six: Siege’e bir PvE alternatifi olarak hizmet edecek. Ancak her iki oyun da yan yana olacak ve Ubisoft hesaplarına sahip oyuncular, ilerlemelerini iki oyun arasında devam ettirebilecekler.

Ubisoft, yeni bir sinematik fragmanda Rainbow Six Extraction için zemin hazırladı. Uzaylı bir madde Dünya’ya indi ve bu yeni uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak Rainbow Six Siege ekibine kaldı.

 

Rainbow Six: Extraction, üç oyuncunun birbirine bağlanacağı ve her turda belirli bir görevi tamamlayacağı, nesnel tabanlı bir PvE oyunudur. IGN’nin uygulamalı önizlemesi sırasında, bu hedefler, bir düşman bölgesini temizlemek, belirli bir hedefi ortadan kaldırmak veya haritadaki belirli noktaları düşman dalgalarından korumak arasında değişir.

Her turdan sonra oyuncular haritadan çıkarılmalıdır, böylece oyunu bitirmek veya haritanın daha derin bir bölümüne ilerlemek isteyip istemediklerine karar verebilirler. Üç tur var ve zorluk, oyuncularda daha derine indikçe artacak.

Tıpkı Rainbow Six: Siege’de olduğu gibi, oyuncular özel güçlere sahip benzersiz operatörler seçebilecekler. Bugün gösterilen operatörler, Siege’dekilerle aynı, ancak karşı karşıya kaldıkları biyolojik tehlike tarzı tehdidi yansıtmak için farklı kıyafetlere sahipler.

Tabii ki, tehditler de çeşitli olacaktır. Bazı düşmanlar mermi atabilir veya gizli alanlarda saklanabilir. Ve elbette bazı düşmanlar çok büyük ve yollarına çıkan her şeyi ezecekler. Ekiplerinizle birlikte çalışın ve hayatta kalmak için silahlarınızı ve becerilerinizi stratejik olarak kullanın.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*