Steam ve Epic Games Sınırlı Süreli Oynaması Ücretsiz Oyunlar !

Steam ve Epic Games Üzerinde bazı oyunlar sınırlı süreli oynaması ücretsiz bazıları ise tamamen ücretsiz oyunlardır.

Museum of Other Realities

Sanal gerçeklikte sürükleyici bir çok oyunculu sanat vitrini olan Diğer Gerçekler Müzesi, diğerleriyle büyüyen bir akıl almaz VR sanatı koleksiyonunu birbirine bağlamak, paylaşmak ve deneyimlemek için bir alandır.

 

Genshin Impact

Kayıp kardeşinizi bulmak için Teyvat’ta bir yolculuğa çıkın ve her elementin tanrısı olan Yedi’den cevaplar arayın. Bu harika dünyayı keşfedin, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi çözün…

 

Fallout 76

teel Dawn, yeni Brotherhood of Steel görev serisinin ilk bölümü ve Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz. Paladin Leila Rahmani ve birlikleri, yeni bir Appalachia dönemi için Kaliforniya’dan geldi. Başarıya ulaşmak için diğerleriyle veya onlara karşı çalış.

 

EA SPORTS™ FIFA 21

Sokakta veya stadyumda arkadaşlarınızla takım kurup daha da büyük zaferlere ulaşmanız için daha fazla yol sunan EA SPORTS™ FIFA 21 ile birlikte futbol geri döndü.

 

Press Any Button

Bu video oyunu ne kadar sıkıcı olduğunun farkına vardı ve şimdi bunu düzeltmek için elinden geleni yapıyor.

 

Walking Simulator

Yıl 2020, 3. dünya savaşı uygar dünyayı yok etti. Dünyanın en çorak ve ıssız yerlerinde A noktasından B noktasına kolileri almakla görevlendirilen son posta taşıyıcısısınız.

 

Wild Dive

Engellerden kaçarak, vadilerden atlayarak, yokuşlardan aşağı kayarak vb. en yüksek puana ulaşın … Adımınıza dikkat edin!

 

Control

New York’taki gizli bir büro, dünya dışı bir tehdit tarafından istila edilince, yeni Müdür olarak Control’ü ele almak için başa geçtin.
Remedy Entertainment’ın hazırladığı bu doğaüstü 3. şahıs aksiyon macera oyunu, savaşarak kapsamlı ve tahmin edilemeyen bir dünyada ilerlerken bir yandan da doğaüstü yetenek kombinasyonlarında, özelleştirilebilir ekipmanlarda ve duyarlı ortamlarda ustalaşmanızı gerektiriyor.
Control, Jesse Faden’ın hikâyesini ve onun Müdür rolüne bürünürken sorularına cevap arayışını konu alıyor. Tıpkı Control dünyasının olduğu gibi Jesse’nin yolculuğunda karşılaştığı dostlarının da kendi hikâyeleri var. Jesse diğer Büro ajanlarıyla çalışırken gizli deney ve sırları keşfeder.

 

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*