Ergonomi Ve Rahatlıkta Bir Devrim: Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye

ERGO K860, daha iyi bir duruş, daha iyi bir bilek desteği ve daha az bilek bükülmesi ile konforlu bir deneyim vadediyor.

Evlerin ofis olduğu yeni dönemde, her ne kadar cezbedici olsa da, kanepe tüm gün boyunca çalışmak için en uygun yer değildir. Tüm vücudun sürekli yatay pozisyonda olması kaslarda uyuşukluğa ve rahatsızlığa neden olabiliyor. Logitech, evdeki çalışma ortamını daha ergonomik hale getirmek isteyen ve masa başında olmayı planlayan kullanıcılar için Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye’yi tasarladı. ERGO K860, Logitech’in diğer ergonomik ürünleri gibi yine üst düzey ve profesyonel bir yaklaşımla konfor sunuyor.

Logitech, ERGO K860’ın eğimli şekli, bilek desteği, kavisli ve bölünmüş tuş tasarımıyla hem bileklerdeki hem kollardaki kas gerginliğini azaltıyor. Omuz ve boyun hareketini stabilize edip kolaylaştıran ve sırtın merkezinde bulunan en önemli kas olan üst boyun kasında kas aktivitesini önemli bir oranda azaltıyor. ERGO K860’ın bilek desteği üç malzeme katmanından oluşuyor. Bunlar, yüksek yoğunluklu köpük, bileğe uyum sağlaması için hafızalı köpük ve kolay temizlenebilir kumaş. Yastıklı bilek desteği ve bileğin hizasına denk gelen yükseltme ayakları ön kolları klavyenin hemen üzerine yerleştirmeyi sağlayarak daha fazla bilek desteği sunarken, bilek bükülmesini azaltıyor.

Hızdan ve doğruluktan ödün vermeden akıcı ve son derece hassas bir yazma deneyimi sunan ERGO K860, Mac veya Windows’a doğrudan Bluetooth bağlantısı veya USB aracılığıyla üç cihaza kadar destek sağlayabiliyor. MX Ergo ve MX Vertical mouse’larıyla uyumlu olacak şekilde üretilen ERGO K860, uyumlu mouse’lar ile kullanıldığında Logitech’in Flow yazılımıyla birden fazla cihaz arasında kolayca geçiş yapabiliyor. ERGO K860’a eşlik eden MX Vertical ise daha iyi bilek duruşu için 57 derecelik bir dikey açı üzerine kuruluyor. Bu sayede bilek hem doğal halinde duruyor hem de masaya sürtünmelerden kaynaklanan sorunları ortadan kaldırıyor.

Ergonomik özellikleriyle öne çıkan Logitech ERGO K860 Kablosuz Bölünmüş Klavye 1299 TL’lik fiyatıyla da satışa sunuldu.

 

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 40 yıl önce, bilgisayarlar aracılığıyla insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında LogitechLogitech GASTRO GamingStreamlabs, Ultimate EarsJaybird, and Blue Microphones bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri SIX Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi.

Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; http://www.logitech.com, http://blog.logitech.com/, Facebook ya da Twitter adresleri üzerinden ulaşılabiliyor.

 

Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir. Logitech ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için, logitech.com adresini ziyaret edin.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*