Steam Ve Epic Games’in Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Hired Ops

Hired Ops, küresel ölçekte savaşan rakip paralı asker grupları arasındaki şiddetli çatışmalara adanmış, oturum tabanlı bir çevrimiçi nişancı oyunudur.

Bro Falls: Ultimate Showdown

Bro Falls, kaotik unsurlar, tuzak aktivasyonları ve büyük Şelaleler ile asimetrik, çok oyunculu bir parti oyunudur. Bir hesaplaşma partisinde 60’a kadar çevrimiçi oyuncu ve sadece bir kişi zaferi elde edebilir. Tuzakları etkinleştirmek veya sulu bir yemek olarak onlardan kaçınmak ve turları kazanmak için Brokkoli olarak oynayın.

Vedelem: The Golden Horde

Vedelem: The Golden Horde, 13. yüzyılda geçen bir ortaçağ Gerçek Zamanlı Strateji ve Hayatta Kalma oyunudur. Topraklarınızı şimdiye kadar tanık olunan en ölümcül Moğol istilasına karşı inşa edin, genişletin ve savunun. Duvarlarınızı yıkmaya ve dünyanızı tuzlamaya çalışacaklar.

Arid

Atacama’nın gizemlerini keşfedin, terk edilmiş maden ağlarını keşfedin, kavurucu güneşten kaçın ve dünyanın en kurak yerlerinden birinde çevrede hayatta kalın. Arid, Breda Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılan ÜCRETSİZ bir hayatta kalma oyunudur.

Prison Simulator: Prologue

Bir hapishane isyanının neye benzediğini öğrenmek ister misin? Prison Simulator için ücretsiz, bağımsız bir girişe göz atın. Tam oyunda bulunmayan bir hikaye! Dikkatli olun: Polis copu hapishane salonlarına düzen getirmek için yeterli olmayabilir.

NGU INDUSTRIES

NGU INDUSTRIES (NGU IDLE’ın devamı) Oynaması Ücretsiz bir Boşta oyun ve Fabrika Yöneticisidir! Garip mizah, tonlarca yükseltme ve saatlerce içerikle dolu! Numbers Go Up ile gelen o tatlı, tatlı dopamin salınımını istiyorsanız, NGU INDUSTRIES sizin oyununuz!

Legends of IdleOn – Idle MMO

Siz yokken hepsi birlikte çalışan birden fazla karakter oluşturun! Onları farklı sınıflara ayırın ve yeni dünyalara ulaşma ve daha fazla oyun öğesinin kilidini açma çabalarını koordine edin! 1.000.000’den fazla oyuncu yolculuğuna başladı, siz de başlamalısınız!

The Spectrum Retreat

Unutulmaz bir ziyaret için The Spectrum Retreat’e kayıt yaptır. El değmemiş ve esrarengiz bir otel olan The Penrose’u keşfederken ustaca hazırlanmış renk kodlu bulmacaları çöz ve hiç bitmeyecekmiş gibi gözüken ziyaretin ardındaki nedenleri keşfet.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*