GTA 6 Hakkında Bilgiler Ortaya Çıktı

Son zamanlarda internet üzerinde çıkan GTA 6 çıkış tarihi ile ilgili söylentiler dolanıyordu. Durum böyle olunca, Andy Robinson ve Jason Schreier gibi medyanın önemli isimleri, bu söylentileri araştırmaya başladı. Dahası da, söylentilerin, elde ettikleri bilgilere uyduğunu dile getirdiler. Bu da, biz oyuncuların içine su dökmeye başladı tabii.

Tom Henderson tarafından yayımlanmış bir videoda, oyunun 2024 veya 2025’te çıkacağı söyleniyordu. Jason Schreier ise, “Tom Henderson’ın oyun hakkında söylediği her şey, aldığım duyumlarla eşleşiyor.” dedi. Yani, GTA 6 çıkış tarihi olarak en kötü şartta 2025’i göreceğiz gibi görünüyor. Andy Robinson ise, “Bu, aynı zamanda VGC’nin GTA ile ilgili olarak, kendi kaynaklarından elde ettiği bilgilerle uyuşuyor. ” dedi.

Fakat, daha önceden ortaya çıkan haberlerde GTA 6’nın 2023 yılında çıkması ile ilgili söylentiler yer alıyordu. Demek ki, pandemi dönemi herkes için kötü geçmiş. En azından, durum hakkında böyle bir yorum yapabiliriz gibi görünüyor.

Vice City dönemine geri dönebiliriz

Oyun hakkında ortaya çıkan söylentilerden bir başkasında ise, tekrardan Vice City ayarlarına döneceğimiz yönünde. Fakat, Vice City‘nin daha modern halini göreceğimiz söyleniyor. Oyun hakkında ortaya çıkan bir başka bilgi ise, GTA 6’nın sürekli olarak içeriklerle daha da geliştirileceği yönünde. Fakat bu olay, Fortnite, Call of Duty Warzone ve benzeri şekilde gerçekleştirilecek deniliyor.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*