Nintendo Switch OLED Modeli Çıkış Tarihi Belli Oldu

Nintendo Switch OLED modeli, Nintendo Switch konsoluna benzer bir genel boyuta sahiptir, ancak canlı renklere ve yüksek kontrasta sahip daha büyük, canlı 7 inç OLED ekranı bulunur. Nintendo Switch OLED modeli ayrıca masa üstü modu için geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrim içi oyun için kablolu LAN bağlantı noktasına sahip yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve elde ve masaüstünde oyun için gelişmiş sese sahip yerleşik hoparlörlere sahiptir.

Tıpkı Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch OLED modeli, kullanıcıların çok oyunculu eğlence için TV’de oynamasına ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını paylaşmasına olanak tanır. Hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch Lite gibi, Nintendo Switch OLED modeli, her yerde oynayabileceğiniz çok yönlülüğün keyfini çıkarmak için hareket halindeyken taşınabilir. Nintendo Switch OLED modeli için bir Nintendo Switch Taşıma Çantası ve Ekran Koruyucu seti de mevcut olacak.

Nintendo Switch OLED modeli, 8 Ekim 2021’de, Metroid Fusion’ın doğrudan devamı olan Metroid Dread ile aynı gün çıkıyor. Canlı OLED ekranla, Galaksiler arası ödül avcısı Samus Aran’ın Metroid Dread’deki son macerasına atılmak daha da sürükleyici olacak. Nintendo Switch OLED modeli, kullanıcıların üç oyun modunun hepsinde geliştirmeleri deneyimlemelerine izin verecek.

Oyun modları:

• TV modu: Nintendo Switch oyunlarını TV’de oynamak için Nintendo Switch OLED modeli konsolunu yuvaya yerleştirin. Kullanıcılar, yerleşik kablolu LAN bağlantı noktasını kullanarak, TV modunda çevrimiçi bağlanmanın başka bir yolunun keyfini çıkarabilir.

• Masaüstü modu: Konsolun arkasındaki standı çevirin ve kutudan çıkar çıkmaz birlikte verilen iki Joy-Con kontrol cihazını kullanarak çok oyunculu oyunlar oynamak için konsolun ekranını kullanın. Geniş ayarlanabilir stand, sağlam bir temel oluşturur. Ayrıca oyuncuların görüntüleme açısında daha fazla aralıkla konsolu serbestçe eğmesine olanak tanır, böylece ekranı daha kolay görebilir.

• Avuç içi modu: Kullanıcılar, elde taşınır modunda konsolu gittikleri her yere götürebilir ve arkadaşlarıyla yerel veya çevrim içi çok oyunculu oynayabilir. 7 inçlik OLED ekran, canlı renkler ve yüksek kontrast sağlar.

Konsol satışa çıktığında, iki renk seçeneğiyle gelecek:

• Beyaz Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve beyaz bir yuva içeren Nintendo Switch OLED modeli beyaz seti.

• Neon Kırmızısı ve Neon Mavisi Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve siyah bir yuva içeren Nintendo Switch OLED modeli neon kırmızısı / neon mavisi seti.

Nintendo Switch için önceden piyasaya sürülen tüm Joy-Con kumandaları bu yeni modelle uyumludur. Ek olarak, Nintendo Switch OLED modeli, Nintendo Switch oyunlarının tam kitaplığıyla uyumludur.

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*