Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları !

Verdun

1914 ile 1918 arasında Batı Cephesi’nde geçen oyun, dünya tarihinin en kanlı çarpışmalarından biri olan 1916’daki ünlü Verdun Muharebesi’nden ilham alıyor.
Verdun, gerçekçi Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu FPS’dir ve WW1 Game Series’i başlatan oyundur. Siper çatışması
Acımasız siper savaşı, yoğun saldırı ve savunma muharebelerinde seni ve manganı oyunun içine çekiyor. Verdun, özgün Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ve nadiren görülen bir savaş alanı deneyimi sunan ilk çok oyunculu FPS’dir.

 

Defense Grid: The Awakening

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.
Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak tahkimat kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda. Sezgisel kontroller ve derin bir oynanış… Her kulenin özel saldırıları ve özellikleri bir uyum içinde çalışarak başarılı olmak için birçok yol sağlıyor.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*