Steam Ve Epic Games’in Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

Grey Instinct

Bu siberpunk 2D tıkla ve tıkla macera oyununda amatör bir dedektif olan Grey olarak oynayın. İpuçlarını arayarak, bulmacaları çözerek, New Corium’un maskeli sakinleriyle konuşarak gizemi çözün ve zamanınız varsa belki bir randevuya çıkın!

Low Light Combat

Low Light Combat, ışığın tek silahınız olduğu ücretsiz, rekabetçi bir çok oyunculu nişancı oyunudur. Maçlar hızla değişen bir gündüz ve gece döngüsünde gerçekleşir, yani hızlı tempolu dövüşleriniz hızla gergin ve heyecan verici zeka savaşlarına dönüşür.

Dap: Prologue

Dap: Prologue, bir grup kırılgan yaratığı ormanları ve sakinlerini lekeleyen sürünen yolsuzluğa karşı koruma hakkında yaklaşan korku-aksiyon-macera olan Dap’ın ürkütücü dünyasına kısa bir dalış. Başka bir deyişle korkulara karşı hayatta kalma yarışında liderlik edin, temizleyin ve savaşın.

Last Resort

Last Resort, sizin ve en fazla 3 kişinin insanlığın Mars’taki ilk otelini düşman uzaylılara karşı savunduğunuz küçük bir kooperatif nişancı oyunudur. Jeneratörleri savunun ve güçlendirin, silahlarınızı yükseltin ve oteli kurtarmak için uzaylı ordularını alt edin!

Holt

Xyla halkı yıllarca sorunsuz gelişti. Ancak, Shaxis adlı bilinmeyen bir varlık, bir zamanlar barış içinde olan dünyalarını alt üst edecekti. Holt olarak oynayın ve savaşın hikayesini ve geleceğin neler getireceğini ortaya çıkarın.

House Builder: First Job

Tek kişilik bir inşaat ekibi olun! İkonik tasarımlar oluşturmak için dünyayı ve çağlar boyunca seyahat edin! Hoş olmayan sıcaklıklara ve tehlikeli faunaya dikkat edin!

Unturned

Zombilerin istila ettiği eski hâlinden eser kalmamış bir medeniyette hayatta kalanlardan birisiniz ve yaşayanlar âleminde kalmak için arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeli ve ittifaklar kurmalısınız.

Super Animal Royale

Bu furvival için bir savaş! Super Animal Royale, cani hayvanların terk edilmiş bir safari parkında diş, pençe ve makineli tüfekle savaştığı 64 oyunculu, çılgın, yukarıdan aşağıya bir 2D battle royale oyunudur.

Muck

Muck bir hayatta kalma roguelike. Kaynakları toplayın, öğeleri bulun ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için bir üs inşa edin.

Janosik

Janosik, metroidvania unsurlarına sahip retro bir aksiyon-platform oyunudur: keşif, yükseltmeler ve birbirine bağlı büyük seviye. Hızlı tempolu, zorlu ve sırlarla dolu! Oynamak kesinlikle ücretsiz!

Verdun

1914 ile 1918 arasında Batı Cephesi’nde geçen oyun, dünya tarihinin en kanlı çarpışmalarından biri olan 1916’daki ünlü Verdun Muharebesi’nden ilham alıyor.
Verdun, gerçekçi Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu FPS’dir ve WW1 Game Series’i başlatan oyundur. Siper çatışması
Acımasız siper savaşı, yoğun saldırı ve savunma muharebelerinde seni ve manganı oyunun içine çekiyor. Verdun, özgün Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ve nadiren görülen bir savaş alanı deneyimi sunan ilk çok oyunculu FPS’dir.

 

Defense Grid: The Awakening

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.
Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak tahkimat kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda. Sezgisel kontroller ve derin bir oynanış… Her kulenin özel saldırıları ve özellikleri bir uyum içinde çalışarak başarılı olmak için birçok yol sağlıyor.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*