Free Fire’ın McLaren İş Birliği Etkinliği’nin Son Turuna Hazırlanın

Bu hafta sonu Fire Fire oyununa giriş yapan oyuncular McLaren ve Free Fire iş birliği ile hazırlanan koleksiyon çantasını içeren ödülleri almaya hak kazanacak. Ayrıca oyun görevini hafta sonu tamamlayan oyuncular Canavar Kamyon – McLaren görünümüne sahip olacak. Bununla birlikte oyuncular yeni sınırlı oyun modunun keyfini çıkarabilecek.

Türkiye, 29 Temmuz 2021 – McLaren ile Free Fire iş birliği, giriş ödülleri, özel koleksiyon öğeleri ve yeni bir oyun modu ile bu hafta sonu zirveye ulaşacak.

Ödüller almak ve yeni sınırlı oyun modunun tadını çıkarmak için bu hafta sonu giriş yapın: Sıkışık Konvoy

Free Fire’a giriş yapmak için bu hafta sonundan daha iyi bir zaman olamaz. 31 Temmuz’dan 1 Ağustos’a kadar oyuna giriş yapan oyuncular, koleksiyon çantası içeren Free Fire ve McLaren ödüllerini almaya hak kazanacak.

Ayrıca oyun görevini hafta sonu tamamlayan oyuncular Canavar Kamyon – McLaren görünümüne sahip olacak.

Bununla birlikte oyuncular yeni sınırlı oyun modunun keyfini çıkarabilecek. Sıkışık Konvoy adı verilen bu yeni modda oyun başına iki tur olacak. Oyuncular her turun başında istilacı veya savunucu olarak görevlendirilecek. İstilacılar belirli bir varış noktasına kadar araca eşlik etmek zorundayken, savunucular da bunun gerçekleşmesini engelleyecek.

Takımlar sırayla istilacılar ve savunanlar rollerini oynayacak. Araç yalnızca istilacılar belirli bir yarıçap içindeyken ileri doğru hareket edip muhafızlar yakınlardayken geri hareket edecekler. Hem istilacılar hem de savunanlar menzil içindeyken araç hareket etmeyi durdurabilecek. (1) Aracı hedefe ulaştırmak için en az süreyi kullanan veya (2) aracı en uzak mesafeye kadar ilerleten takım kazanacak.

Oyun severler 3 Ağustos 2021’e kadar bu yepyeni Sıkışık Konvoy oyun modunun keyfini çıkarabilir!

Free Fire ve McLaren’a özel fırsatlarda hazırlanın

Oyuncular hem karakterini süsleyecek hem de dünyanın ilk hibrit hiper otomobili McLaren P1™’ın artırılmış istatistiklerle yeni bir görünüm kazandıracak Free Fire ve McLaren öğelerini inceleyebilecek.

“Free Fire ve McLaren Erkek Kostümü – Kazanan Ruh ve Gök Tahtası As Turbo artık mevcut

31 Temmuz’dan 6 Ağustos’a kadar, arabalarının görünümünü değiştirmek ve onlara güç vermek isteyen oyuncular için 2 yeni McLaren P1™ görünümü piyasaya sürülecek. McLaren P1™ – Kyanos ve McLaren P1™ – Gold Spark oyuna tanıtılacak. Her iki görünüm de yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacak. Bu nedenle oyuncular koleksiyonları kontrol etmek için önümüzdeki haftadan itibaren oyuna giriş yaptıklarından emin olmalı.

Free Fire Hakkında

Free Fire, özellikle mobil oyuncuların çıkarları göz önünde bulundurularak oluşturulan heyecan verici bir battle royale oyunudur. Garena tarafından dünya çapında geliştirilen ve yayınlanan Free Fire, 2020’de 100 milyondan fazla günlük aktif kullanıcısıyla rekor seviyesine ulaştı. Youtube’daki Free Fire içerikleri de 72 milyar görüntüleme ile yılın en çok izlenen 3. oyunu oldu. [1]

 

Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;

● Facebook: Garena Free Fire

● YouTube: Garena Free Fire Türkiye

● Nimo TV: Free Fire TR

Discord Sunucusu: https://discord.gg/freefiretr

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*