Steam Ve Epic Games’in Oynaması Sınırlı Süreli Veya Tamamen Ücretsiz Olan Oyunlar !

GrandChase

Grand Chase, animeden ilham alan grafiklere sahip ücretsiz bir yandan kaydırmalı çevrimiçi aksiyon RPG’sidir. 20 benzersiz karakterle zindanlarda ve PvP’de heyecan verici maceraların tadını çıkarın.

UNDEFEATED

UNDEFEATED’de sınırsız süper güçleri olan yenilmez bir kahraman ol!

Grimm’s Hollow

Kardeşiniz için öbür dünyayı aradığınız ürkütücü, ücretsiz bir RPG. Tırpanınızla hayaletleri toplayın, perili mağaraları keşfedin ve ölüm yolculuğunda hayalet gibi yiyecekler yiyin.

HITMAN 3 – Ücretsiz Başlangıç Paketi

Ajan 47 olarak Suikast Dünyası üçlemesinin başlangıcını ÜCRETSİZ deneyimle. ICA Ajanı olma yolculuğuna bir çaylak olarak başlayıp eğitim tesisinde yöneticinle tanış. Artık harekete geçmeye hazırsın.

Snowpainters

Snowpainters, hızlı renk değiştiren penguenler olarak oynadığınız bir arcade yarış oyunudur. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın, renkler arasında geçiş yapın, renkli boya parkurlarında yarışın ve karlı bir ortama renk katın!

Rogue Company

Nihai üçüncü şahıs taktik aksiyon nişancı oyunu Rogue Company’de 20 milyondan fazla oyuncuya katılın! Rogue Company’nin bir ajanı olun ve güçlü silahlar, yüksek teknoloji ürünü aletler ve oyunun kurallarını değiştiren yetenekler kullanın. Görevi kabul edin ve çeşitli 4v4 ve 6v6 oyun modlarına atlayın. Bugün ÜCRETSİZ oynayın!

Wanderlust: Transsiberian

Trans-Sibirya demiryoluna binin ve Moskova’dan Vladivostok’a 9.289 km seyahat edin. Size en az onlar kadar yabancı olan insanlarla tanışırken canlı bir kültürle çatışın. The Witcher’ın yapımcılarından bağımsız bir Wanderlust macerasına yolculuk edin.

Marvel’s Avenger

Dünyanın En Güçlü Kahramanlarından oluşan ekibinizi kurun, güçlerinizi kucaklayın ve Süper Kahraman hayallerinizi yaşayın.

Train Sim World® 2

Tren simülasyonunun evrimi! Bu gelişmiş devam oyunundaki yüksek hızlı hizmetlerde, uzun yük taşımacılığında veya dakik banliyö trafiğinde ikonik lokomotiflerin ustası ol ve özelleştirme araçlarıyla yaratıcılığını konuştur. Train Sim World 2’de lokomotifin başına geç.

Mothergunship

MOTHERGUNSHIP, kendi silahlarını üreteceğin, dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşacağın ve Dünya’yı fetheden robotik uzaylı donanmasını yeneceğin bir kurşun cehennemi FPS oyunudur. Yalnızca filonu düşünerek hayatta kalabileceğin, vahşi ve durmak bilmeyen savaşlarda ezici güce karşı savaş.

 

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*