GOG.com’da Ücretsiz Olan Oyunlar !

Syndicate Wars™

En yeni EuroCorp Yöneticimiz olduğunuz için tebrikler! Artık Şirketimizin şeklini belirleyecek az sayıdaki kişiden biri olmanın ayrıcalıklı onuruna sahipsiniz. EX-ALFA3 yetkiniz, Marionette Remote Drone Operation Suite’i kullanmanıza izin verir. Ajan ekibiniz her emri hatasız ve sorgusuz sualsiz takip edecek ve uygun gördüğünüz tüm hedefleri ortadan kaldırmak veya yok etmekte özgürsünüz. Bu, Yeni Çağ Kilisesi’nin bağnazları Şirketimize karşı rekabet edebileceklerini düşündükleri için size iyi hizmet edecektir. Senin görevin onları tamamen ortadan kaldırmak. Bu amaçla hesabınıza 50.000 EuroCorp kredisi aktardık. Paranızı akıllıca kullanamamak veya rekabeti ortadan kaldırmak için otomatik olarak ötenazi yapmanız gerekecektir. Becerilerinizin ve dürüstlüğünüzün bu durumun asla ortaya çıkmayacağını garanti edeceğinden eminiz.

Syndicate Plus™

Syndicate, Bullfrog’un dünyayı kurtarmadığınız veya masumları korumadığınız bir oyunun başyapıtıdır. Sadece işverenlerinizin istediklerini aldığından emin olun. Emrinizde dört cyborg ajanı, etkileyici bir silah ve alet cephaneliği ve çok sayıda sibernetik yükseltme var. Binaları havaya uçurabileceğiniz, araba çalabileceğiniz, ağaçları ateşe verebileceğiniz veya sadece bir şeyler vurabileceğiniz son derece etkileşimli bir haritada bu gücü serbest bırakmakta özgürsünüz. Peter Molyneux’un yapımcılığını üstlendiği Syndicate, cyberpunk’ın özüdür ve harika müziği, stilize edilmiş görselleri ve akıllara durgunluk veren atmosferiyle tüm zamanların en iyi oyunları arasındaki yerini almıştır. Bullfrog’un oyun geliştirme şöhretler listesindeki yerini garantileyen oyunu mutlaka kontrol edin.

Ultima™ Underworld 1+2

Sen kahramanların en asil olan Avatar’ısın. Gününüzde birçok harika gördünüz ve birçok zindanın ustası olduğunuzu kanıtladınız. Ancak deneyiminizdeki hiçbir şey sizi buna hazırlamadı: Britanya’nın yeraltı dünyasının dehşet dolu geçitleri. Bu destansı macerada siz Avatar, bir yıl önce Guardian’ın güçlerinin yenilgisini anmak için bir kutlama akşamı için Lord British’in şatosunda Britannia liderlerine katılın. Aniden, Muhafız tekrar saldırır ve binayı devasa bir kara kaya mücevheriyle kaplar. Tutsak kahramanlara basit bir seçenek sunuyor: onu tüm Britanya’nın hükümdarı ilan et ya da köleleri ülkeyi fethederken açlıktan öl. Lord British’i serbest bırakıp Britannia’yı kurtarabilir misin?

Yorum Bırakın

E-posta Hesabınız Yayımlanmayacak.


*